60 seconds apk türkçe indir full apk 2022**

1.3.121
Sorumlu bir vatandaş ve aile babası olan Ted olarak, mutlu, banliyö yaşam tarzınızda hafif bir rahatsızlıkla karşı karşıyasınız. NÜKLEER Kıyamet.
APK indir Son sürümTELEGRAM
3.6/5 Oylar: 21,303
Geliştirici
Robot Gentleman
Güncellendi
5 May 2020
Sürüm
1.3.121
Gereksinimler
4.1
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Başlıklar

60 seconds, apk türkçe, indir full, apk 2022**,

Hakkinda

60 saniyede ana karakterler! Atomik Macera Ted olarak ortaya çıkar. O, eşi ve iki çocuğu olan bir ailede yaşayan normal bir adamdır. Sonra Ted’in huzurlu ve mutlu hayatını alt üst eden büyük bir dönüm noktası oldu. Nükleer savaşlar patlak verdiğinde dünyanın kıyamete düşmek üzere olduğunu keşfetti. Bu sorunla ilgili birçok tahmin yapılmış olsa da kimsenin umurunda değil gibi görünüyor. Ted insanların fikrini değiştiremeyecek kadar küçük olmasına rağmen, ailesinin hayatını kurtarmak için bencil bir karar vermiştir. Zorluklar bizi bekliyor, bu küçük adam felaketle yüzleşmek için ne yapacak?

Oyun

Yaklaşan nükleer savaşla karşı karşıya kalan Ted, radyoaktif kirlilikten ölümü önlemek için bir sığınak inşa etti. Ve bu tehlikelerle mücadele etmek için yiyecek ve diğer gerekli ekipmanı hazırlaması gerekiyordu. Öncelikle aileden yardım almak kolaydır. Ama Ted’in barınaktaki yaşam için malzeme toplamak için sadece 60 saniyesi olduğunda umursamadılar.

60 seconds apk türkçe indir full apk 2022**

Bu oyun boyunca her görev aynı şekilde gerçekleşecek. Kısa sürede, en iyi kararı vermek için düşünceli düşüncelere sahip olmanız gerekir. Tüm aile üyelerini barınağa nasıl hızlı bir şekilde getirebilirim? Hangi öğeler vazgeçilmezdir, depolama bunkerini indirmeniz mi gerekiyor? Hangi öğeler gereksizdir ve geride bırakılabilir? 60 saniye! Atomic Adventure bir korku oyunu değildir, ancak arsadaki gergin koşullarla kalbinizin hızlı atmasını sağlayabilir. Sirenler çalmaya devam ederken ve metin uyarıları daha yoğun görünürken saat, zamanın sona erdiğini gösteriyor gibiydi.

Aslında, görev sırası oldukça karmaşıktır. Ted’in evi, boğulmanıza ve gerekli eşyaları almak için ileri geri hareket etmekte zorlanmanıza yetiyordu. Akrabalar her yerde görünürken, evdeki her şey tekrar ettiğinizde değişmeye devam ediyor. Ancak genel olarak, oynanışı bu şekilde tasarlamak, oyunun katı bir düzende çalışmasını engelleyecek ve bu da oyuncuların bir süre deneyimden sonra sıkılmasına neden olacaktır.

APK indir  Angry Neighbor apk app mod indir hileli yamali yeni oyun hilesi 2021**

Moda

60 Saniyenin geliştiricisi! Atomic Adventure, oyuncunun deneyimini yenilemek için çeşitli modlar sunar. Klasik mod daha önce bahsettiğim olay örgüsüne göre gelişiyor. Lineer bir şekilde geliştirilmiş olmasına rağmen, sıkıcı değildir.60 Seconds Atomic Adventure screenshot 1024x576

Daha fazla bahsetmek istediğim şey meydan okuma modu. Kıyamet sistemi olarak inşa edilmiştir, oyuncular en aşırı koşullarda hayatta kalmak için eğitileceklerdir. Görevler belirlenmiş bir program gibidir, oyuncuların duygularını kontrol altında tutarken ihtiyaç duydukları öğeleri bulmak için çok çalışmaları gerekir. Lütfen metin uyarıları ve bulutlu bir atmosfer tarafından paniğe kapılmayın.

Grafik

Gördüğünüz gibi, 60 Saniye! Atomic Adventure modern bir tasarım taşımıyor. Grafikleri, Disney’in hafif ve hissetmesi kolay ilk animasyon filmleri gibi biraz retro.

60 Seconds Atomic Adventure for android 1024x576

Ses açısından oyunun parlak noktası olarak kabul edilir. Duruma ve ortama bağlı olarak ses, oyuncunun daha gerçekçi bir deneyim yaşaması için değişir. Yakında saatin tik taklarıyla kafanız karışacak, evdeki eşyaları toplamaya çalışırken radyo her zaman çığlık atıyor. Atom felaketinden sağ çıkamayacakları zaman Ted ve karısının yüzlerinde de hissedeceksiniz.

60 Saniye İndir! Android için Atomic Adventure Tam Sürüm

60 saniyede her görev! Atomic Adventure bir sona götürür ve bu oyunun birçok sonundan keyif alacaksınız. Ted ve küçük ailesinin küçük sığınakta hayatta kalmasına kaç gün yardım edebilirsin? Bu cevap sizin, bu oyunu indirin ve Ted’in ailesinin hayatta kalmasına yardımcı olun.

Sorumlu bir vatandaş ve aile babası olan Ted olarak, mutlu, banliyö yaşam tarzınızda hafif bir rahatsızlıkla karşı karşıyasınız. NÜKLEER Kıyamet.

Çarpışmaya sadece 60 saniye kala, ailesini ve faydalı malzemeleri bulmak için Ted’i evinde çılgın, yoğun ve aksiyon dolu bir koşuda yönlendirin. Her şey aleyhinize olacak – zaman, kendi mobilyalarınız, her oynadığınızda farklı olan ev ve temel soru – yanınızda ne götürmeli ve kimleri geride bırakmalısınız?

APK indir  Modifiyeli Şahin Park Etme

Serpinti sığınağına zamanında ve canlı ulaşmak sadece başlangıç. Ne topladıysanız ve kimi kurtardıysanız, hayatta kalmanızda hayati bir rol oynayacak. Her hayatta kalma hikayesi farklı olacak, her gün beklenmedik olaylarla sizi şaşırtacak. Bütün bu hikayelerin sonu iyi mi bitecek? Sana kalmış. Yiyecek ve suyu tayınla, kaynaklarınızdan en iyi şekilde yararlanın, zor seçimlerle yüzleşin ve hatta çorak araziye adım atın.

İyi şanlar.

DENEYİM
1950’lerde geçen bu atomik, kara komedide, mahallenize düşen bir nükleer bombanın banliyö kabusu.

leş
Herhangi bir malzeme, hayatta kalmanız gerekecek ve aile üyeleri 60 saniye içinde prosedüre göre oluşturulmuş evinize koşacaklar.

HAZIRLAMA
en kötüsü için. Rastgele eşyalar almayın, hayatta kalmanızı planlayın ve acil durum yayınlarından faydalı ipuçlarını takip edin!

HAYATTA KALMAK
yanında getirdiğin her şeyle bir serpinti sığınağında. Kaç gün dayanacaksın? Herkes hayatta kalacak mı?

KARAR VER
kıyamet sonrası dünya sizi köşeye sıkıştırdığında ne yapmalısınız? Dışarı çıkma riskini alacak mısın? Neredeyse hiç yiyecek kalmadığında kim akşam yemeği yemez? Mutant bir hamamböceği istilasıyla nasıl başa çıkıyorsunuz?

Sistem gereksinimleri:
ARMv7 (NEON uyumlu)/Atom CPU; OpenGL ES 2.0 veya üstü
1 GB RAM veya üzeri

Diller:
Deutsch, İngilizce, Español, Français, Italiano, 日本語, Polski, Português BR, Pусский, 中文, 한국어
Spel apk Download
apk indir 

Computer & GSM

APK INDIR  
Her dilden Her telden 
Spel apk Download

Yenilikler

Scavenge hata düzeltmesinde menü müzik sorununu duraklat

Sürümler

Sürüm Ağırlık Gereksinimler Tarih
1.3.142 - 4.1 13/04/2024

Video

Görüntüler