Among Us, Mod APK ,2022 Mod ,Menü, Hepsi Kilitsiz,

2022.9.20

Uzay geminizi kalkışa hazırlamaya çalışırken 4-15 oyuncuyla çevrimiçi veya yerel WiFi üzerinden oynayın, ancak dikkat edin, biri herkesi öldürmeye kararlı bir sahtekar olacak!
APK indirTELEGRAM
3.7/5 Oylar: 13,283,521
Geliştirici
Innersloth LLC
Güncellendi
Sep 15, 2022
Sürüm
2022.9.20
Gereksinimler
6.0
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Başlıklar

Among Us, Mod APK ,2022 Mod ,Menü, Hepsi Kilitsiz,

Burada bir şeyler doğru değil. 10 kişiye kadar olan bir ekip, büyük bilinmeyene doğru yola çıkmak için uzay mekiğini inşa etmeye hazır. Ancak, grup içinde birkaç hain var. Savaşta diğerlerini öldürmeye teşebbüs etmeden önce ayıklanmaları gerekecek. Eğlenceli parti oyunu çılgınlığından kurtulabilir misin? Meydan okumaya hazır olup olmadığınızı görmek için Android için Aramızda İndir’i indirin.

Among Us Özellikler

Kalkıştan önce, mekiği inşa etmek için yolculuğunuz sırasında garanti edilen özelliklere göz atabilirsiniz. Rahatlayın, bu eklemeleri yapan bir sahtekar yok. Sadece birlikte okuyun ve bunun için daha sonra endişelenin…

Among Us, Mod APK ,2022 Mod ,Menü, Hepsi Kilitsiz,
 • Uzay mekiğinizi inşa etmek için her görevi başarıyla tamamlayarak oyunu kazanın. Veya tüm sahtekarları ayıklayabilir ve oyundan çıkarabilirsiniz.
  Hainler her an planlarınızı sabote edebilir. Bu nedenle, tüm oyuncuların hızlı tepki vermesi ve mümkün olduğunca hızlı hareket etmesi gerekecek.
  Yönetici haritası ve kameralar, tüm mürettebat arkadaşlarınıza göz kulak olmanıza yardımcı olacaktır. Herhangi bir sığınmacı belirtisini tespit etmek için sekmeleri tuttuğunuzdan ve her zaman tetikte olduğunuzdan emin olun.
  Bir kez cesetler ortaya çıkmaya başlar. Hemen diğer oyuncularınızla iletişime geçin. Kanıtları tartışın ve mümkün olan en kısa sürede sahtekarların kim olduğunu bulmaya çalışın.
  Bununla birlikte, diğer oyuncuların şüpheli faaliyetlerini veya davranışlarını tartışmak için toplantılar yapılabilir.
  Bir karar karşılandıktan sonra, herhangi bir şüpheliyi çıkarmak için oy kullanabilirsiniz. Kimin kalacağını ve kimin gideceğini seçerken doğru kararlar verdiğinizden emin olun.
Among Us Mod Apk Unlocked All

Daha fazla özellik tanık olmayı bekliyor. Ancak, bunları kendiniz bulmak için oyunu indirmeniz gerekecek.

Grafikler

Aramızda’nın grafikleri inanılmaz derecede sevimli ve oyun tarzı için iyi tasarlanmış. Ne de olsa bu, arkadaşlarınızla ve ailenizle keyifle oynanacak bir parti oyunudur. Her karakterin karakter modelleri, kendine özgü bir kişiliğe sahip olacak kadar benzersiz ve ayırt edilebilir. Karakterlerin ve ayarların tasarımına göre diğer oyunlardan Aramızda kolayca ayırt edebilirsiniz.

APK indir  Stickman Partisi apk 1-4 Oyunculu Oyunlar apk indir 2021**

Bununla birlikte, animasyonlar da bazı pürüzsüz görseller için bir araya geliyor. Oyun, nihai optimizasyon için 60 fps’de çalışabilir. Harita boyunca ilerleyin ve oyun boyunca iyi görünen ve iyi hissettiren kusursuz eylemler gerçekleştirin.

Among Us Mod Apk Unlocked All

Sanat stilinin basit seçimiyle bile, herkes çabayı, yaratıcılığı ve hayal gücünü takdir edebilir. Daha önce belirtilmiş, bu bir parti oyunudur. Böylece, neşeli atmosfer, stilistik seçimleri mükemmel bir şekilde tamamlar.

Sonuç olarak, Aramızda mod apk all skins, oynamak için harika bir oyun ve yine de başkası oynarken izlemek için iyi bir oyun.

among us apk free download

 

ABD Mod Menüsü APK Arasında – Tümünün Kilidi Açık, Her Zaman taklitçi

Hepsi bu kadar değil, Aramızda Mod APK Sınırsız görünümler, evcil hayvanlar, şapkalar ve yasaklanmaya karşı Android indirmesi parti masasına daha fazla özellik getiriyor. Atıştırmalıklarınızı tutun ve henüz içkinizi düşürmeyin, daha neyin dahil olduğunu tartışmadık bile.Among Us Mod Apk Unlocked All

Bu yüzden tereddüt etmeyin – hain giderek yaklaşıyor. Onlara her şeyi sabote etme ve herkesi öldürme planlarında başarılı olma fırsatı vermeyin. Her yaş için bağımlılık yapan ve eğlenceli parti oyununa başlamak için şimdi Android için Aramızda indirin ve indirin.

Uzay geminizi kalkışa hazırlamaya çalışırken 4-15 oyuncuyla çevrimiçi veya yerel WiFi üzerinden oynayın, ancak dikkat edin, biri herkesi öldürmeye kararlı bir sahtekar olacak!

Mürettebat arkadaşları, tüm görevleri tamamlayarak veya sahtekarı gemiden keşfedip oylayarak kazanabilir.

Sahtekar, kaosa neden olmak için sabotaj kullanabilir, bu da daha kolay öldürmeler ve daha iyi mazeretler sağlar.

ABD Denizaltı Haritası Arasında

Yeni Airship haritasıyla ilgili tüm sorularınız için, bununla ilgili yeni makalemize göz atmaktan çekinmeyin:

Aramızda neler mevcut?
+

Aramızda PC, iOS ve Android gibi birden fazla cihazda kullanılabilir.

APK indir  İşte PlayStation 5 Horizon Forbidden West

Aramızda neden bu kadar popüler?
+

Dürüst olmak gerekirse, Between Us ilk çıkışından 2 yıl sonra havaya uçtu. Bunun nedeni, tanınmış Twitch yayıncıları ve YouTuber’ların oyunla ilgili içerik yayınlamasıdır.

Aramızda ücretsiz mi?
+

Aramızda, herkes için ücretli kozmetik içerikli, oynaması ücretsiz bir oyun. Bunlar 0,99 ABD Doları ile 2,99 ABD Doları arasında değişecektir.

Aramızda oyunlara nasıl katılırım?
+

Bu oldukça basit…

Ana Menüde Çevrimiçi’ye gidin ve Oyun Oluştur’u seçin.
Artık bir harita seçebilir ve oyun ayarlarından herhangi birini düzenleyebilirsiniz.
Buradan diğer oyuncularla paylaşabileceğiniz bir oda kodu alacaksınız.
Arkadaşlarınız artık kodu girerseniz katılabilir.
Odayı Herkese Açık olarak ayarlarsanız, herhangi bir rastgele oyuncu da oyununuza katılabilir.
Kendiniz Aramızda oynayabilir misiniz?
+

Aramızda, oyuncuların arkadaşlarıyla eğlenmeleri için özel olarak tasarlanmıştır. Ancak, arkadaşlarınızla veya tek başınıza oynamak için en az 4 oyuncuya ihtiyacınız olacak.

Aramızda konuşabilir misin?
+

Oyundaki en önemli rol iletişimdir. Başarılı bir şekilde hayatta kalmak ve her görevi tamamlamak için sohbeti kullanmanız ve başkalarıyla birlikte çalışmanız gerekecek.

Aramızda’da adımı nasıl değiştiririm?
+
İlk olarak, Çevrimiçi olarak bir oyuna girin.
Host seçeneğinin üzerinde bir isim kutusu olacak.
Burada uygun gördüğünüz herhangi bir ismi seçebilirsiniz.
Aramızda çapraz platform mu?
+

Evet, oyun bu kadar basit kontrollere ve oynanışa sahip olduğu için platformlar arası oynama imkanı sunuluyor. Arkadaşlarınız mobil cihazlarında oynarken siz PC’nizde oyunun keyfini çıkarabilirsiniz.

Spel apk Download
apk indir 

Computer & GSM

APK INDIR  
Her dilden Her telden 
Spel apk Download

Yenilikler

Yeni iş birliği! Yeni bir hololive Cosmicube eklendi.

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları