Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/serd7175/public_html/wp-content/themes/appyn/functions.php on line 1451

AnTuTu, Eylül ayının en güçlü telefonlarını açıkladı!

TELEGRAM
0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildir

Tanım

AnTuTu, Eylül ayının en güçlü telefonlarını açıkladı!

Akıllı telefonların çeşitli donanım testlerini ve kıyaslamalarını gerçekleştiren AnTuTu grubu, her vakit olduğu üzere Eylül ayının da en düzgün telefonlarını sıraladı. Sırf Android aygıtları içeren bu listede Black Shark 4 liderliği birinci kere kaptırdı.

AnTuTu, 1-30 Eylül ortasındaki en güzel telefonları performanslarına nazaran sıraladı. Son birkaç aydır Black Shark 4 yerini kimseye kaptırmaz iken, Red Magic 6S Pro Xiaomi’nin oyuncu telefonuna artık dur dedi.

AnTuTu, Eylül ayının en uygununu Red Magic 6S Pro olarak belirledi

Oyuncu telefonları ortasında en güzel özelliklere sahip olan Red Magic 6S Pro, 857.918 puan alarak en önemli rakibi Black Shark 4 Pro’yu mağlup etti.

AnTuTu, Eylül ayının en güçlü telefonlarını açıkladı!

Kısa müddet evvel piyasaya sürülen Red Magic 6S Pro, kestirim edileceği üzere verimli GPU’su sayesinde başkan olmayı başardı. Ek olarak 165 Hz yenileme suratını destekleyen ekranın da, bir diğer etken olduğunu belirtmekte yarar var.

Black Shark 4 Pro, kimi alanlarda tekrar düzgün performans ortaya koyuyor. Hatta aygıt biraz geri kalan Snapdragon 888 işlemcisiyle de onlarca yeni modeli mağlup etmeyi başardı. Fakat Snapdragon 888 Plus işlemcili Red Magic 6S Pro, hem yonga seti hem de öteki donanım özellikleri avantajıyla Eylül ayının en uygunu oldu.

Alışılmış bu listenin başka aylarda tekrar değişmesi bekleniyor. Çünkü bir müddettir sızıntılarıyla gündeme gelen Black Shark 5, piyasaya sürüldüğünde katiyen en güçlü telefonlar ortasında birinci sıraya yerleşecektir diye iddia ediyoruz.

Listenin üçüncü sırasında ise Snapdragon 888 Plus işlemcili Vivo X70 Pro Plus yer aldı. Bunu iQOO 8 Pro dördüncülükte takip ederken, beşinciliğe ise Asus Rog 5S yerleşti. Geri kalan modellere de üstteki tablodan göz atabilirsiniz.

APK indir  The Game Awards 2021’in düzenleneceği tarih açıklandı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları