Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/serd7175/public_html/wp-content/themes/appyn/functions.php on line 1451

Apple Music’in daha ucuz modeli olan Voice Plan duyuruldu

TELEGRAM
0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Apple Music’in daha ucuz modeli olan Voice Plan duyuruldu

2021’in ikinci büyük Apple aktifliği olan Apple Unleashed kapsamında birbiri arkasında duyurulan donanımların yanı sıra yeni bir Apple Music abonelik sistemi de duyuruldu.

Türkiye’nin şimdi dahil edilmediği 17 farklı ülkede kullanıma sunulacak olan Apple Music Voice Plan, daha evvelki 9.99 dolarlık aboneliğin yarısı fiyatına ve kısıtlanmış özelliklerle sunulacak.

Apple Music Voice Plan yalnızca Siri ile kullanılabilecek

Türkiye’de özel fiyat siyaseti ile üç aylık deneme mühletinin akabinde 13 TL/ay fiyatla sunulan Apple Music, yurtdışında aylık 9.99 dolar fiyatla satılıyor. 18 Ekim tarihinde gerçekleştirilen Apple Unleashed etkinliğinde duyurulan yeni bir abonelik modeli olan Apple Music Voice Plan, 4.99 dolarlık bireyselve 14.99 dolarlık Aile Planı ile sunulacak. Buna rağmen Apple Music’in sahip olduğu bir kadro avantajları içermeyecek.

Apple Music’in daha ucuz modeli olan Voice Plan duyuruldu

Apple’ın yaptığı açıklamaya nazaran Voice Plan’a yalnızca Siri özelliği bulunan aygıtlarda kullanılabilecek. Bu manada kullanıcılar 90 milyon müzikten oluşan Apple Music kataloğuna daha uygun bir fiyata erişebilecekler. Bu yeni Apple Music planıyla birlikte; HomePod küçük, Airpods, iPhone yahut rastgele bir Siri özellikli aygıtla müzik dinlenebilecek. Buna rağmen yeni abonelik modeli, rastgele bir Android telefonda, farklı bir firma tarafından üretilmiş bir hoparlör yahut aygıtla kullanılamayacak.

Apple Music’in daha ucuz modeli olan Voice Plan duyuruldu

Apple Music Voice Plan’ın bir öbür dezavantajı da Uzamsal Ses, Kayıpsız Ses, Müzik Kelamları ve Müzik Görüntüleri üzere Apple özelliklerine sahip olmayacak olması. Bu manada eserin Siri’yi faal olarak kullanan ve Apple eko sisteminde yer alan aygıtlara yönelik olduğu söylenebilir.

Apple tarafından yapılan açıklamaya nazaran Apple Music Voice Plan bu sonbahar aylarında; Avustralya, Avusturya, Kanada, Çin, Fransa, Almanya, Hong Kong, Hindistan, İrlanda, İtalya, Japonya, Meksika, Yeni Zelanda, İspanya, Tayvan, Birleşik Krallık ve Amerika Birleşik Devletleri de dahil olmak üzere 17 farklı ülkede kullanıcılara sunulacak.

APK indir  iPad küçük 6 için Apple Pencil sürprizi

Pekala siz Apple’ın sunduğu bu yeni model hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce bu üyelik modeli Türkiye’ye de uğrayacak mı? Görüşlerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları