Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/serd7175/public_html/wp-content/themes/appyn/functions.php on line 1451

Apple’dan OLED ekranlı iPad Air bekleyenlere kötü haber!

TELEGRAM
0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Apple’dan OLED ekranlı iPad Air bekleyenlere kötü haber!

Teknoloji şirketi Apple, OLED ekranlı iPad Air üretmeyi uzun müddettir planlıyor. Zati şirket, iPhone 12 serisinin tüm modellerinde OLED ekran tercih etti. Kullanıcılar, yeni tabletlerde de bu ekran teknolojisini görmeyi istiyor. Bu yıl pek çok basın organı, birinci OLED ekranlı iPad’lerin 2022’de çıkacağını argüman etti. Fakat durum bu türlü görünmüyor…

Ünlü Apple analisti Ming-Chi Kuo‘nun yeni açıklaması, OLED ekran bekleyenleri üzdü. İşte Apple’ın yeni planları…

iPad Air modelleri 2022’de de LCD ekranlı olacak

9to5Mac‘in haberine nazaran, ünlü Apple analisti Ming-Chi Kuo yeni bir argüman ortaya attı. Buna nazaran, ABD merkezli teknoloji üreticisi, 2022’de de TFTLCD teknolojisiyle yoluna devam edecek. Yani şirket, OLED ekranlı iPad Air planını rafa kaldırdı.

Apple’dan OLED ekranlı iPad Air bekleyenlere kötü haber!

Mart ayında, Apple’ın iPad Air modellerde OLED ekran kullanacağı tezleri gündeme geldi. Ayrıyeten şirketin, üst düzey Pro modellerde Mini-LED teknolojisini kullanacağı konuşuldu. Zira küçük LED teknolojisi, yanmaya karşı daha güzel muhafaza sağlıyor. Pekala, Apple OLED planından neden vazgeçti? Ünlü analist, OLED ekranın performans ve maliyetinin Apple’ın ihtiyaçlarını karşılayamadığını söylüyor.

Bu ortada Kuo, Apple’ın 2022’de Mini-LED’li 11 inç iPad Pro‘yu piyasaya sürmek istediğini belirtti. Zati bu sene şirketin piyasaya sürdüğü 12.9 inç’lik iPad Pro modelinde Mini-LED var. Bununla birlikte, yakında çıkacak olan 14 inç ve 16 inç MacBook Pro’lara da gelmesi bekleniyor. Ayrıyeten analist, şirketin gelecekteki eserler için hala daha hafif, daha ince ve katlanabilir dizaynlar üzerinde çalıştığını ileri sürdü.

APK indir  iPad Küçük tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları