Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/serd7175/public_html/wp-content/themes/appyn/functions.php on line 1451

Bayülgen’den sonra Seda Sayan da sosyal medyaya ateş püskürttü

TELEGRAM
0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Bayülgen’den sonra Seda Sayan da sosyal medyaya ateş püskürttü

Okan Bayülgen, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamalarla toplumsal medya gündemine oturdu. Influencer’lar hakkında konuşan ünlü sanatçı, ağzından çıkan ağır tabirlerle tenkit oklarının gayesi oldu. Bunun üzerinden fazla vakit geçmeden, gibisi bir açıklama da Seda Sayan tarafından yapıldı.

Sevilen müzikçi ve televizyon sunucusu Seda Sayan, TikTok üzerine birtakım tenkitlerde bulundu. İnternette yayınlanan bir talk show programına konuk olan yıldız, tartışmaların ateşi şimdi sönmemişken, bu mevzuyu yine gündeme getirdi.

Seda Sayan, TikTok uygulamasını çöplüğe benzetti

Exxen platformunda Enis Arıkan‘ın programına konuk olan Seda Sayan, toplumsal medyada büyük dikkat yaratan birtakım açıklamalarda bulundu. Sayan’ın tenkitlerinin odağında, TikTok uygulaması ve bu servisin kullanıcıları yer alıyordu. Arıkan’ın kendisine yönelttiği “Yorumları umursuyor musunuz?” sorusuna Sayan’ın karşılığı şöyle oldu:

“Zamanında çok gözyaşı döktüm. TikTok diye bir yer var. Orası çöplük… Beşerler ciddiye alıp gözyaşı döküyor; toplumsal medyanın zati ipi kopmuş gidiyor. Hiç umursamadığım evredeyim. Hatta ‘beni konuşun’ bile diyorum.”

Seda Sayan

Bayülgen’den sonra Seda Sayan da sosyal medyaya ateş püskürttü

Bu reaksiyon çeken açıklamalarından sonra Sayan, genç kuşağın kendisini çok sevdiğini söyledi. Bunun sebebini ise, hakkında yapılan caps’ler olarak yorumladı. 27 sene boyunca canlı yayın yaptığını söz eden ünlü televizyoncu, çok sayıda jenerasyonu büyüttüğünü de ekledi.

Okan Bayülgen toplumsal medya fenomenleri için ne demişti?

Seda Sayan tarafından yapılan bu açıklamalar elbette ki çabucak akla Okan Bayülgen‘in, Buket Aydın ile Tarafını Seç programında sarf ettiği cümleleri getirdi. Gülben Ergen ile yayına konuk olan tecrübeli aktör ve televizyoncu, “Influencer’ların hepsi çöp, para kazanmaya çalışan zavallılar” diyerek internet fenomenlerini kızdırmıştı.

Bayülgen’den sonra Seda Sayan da sosyal medyaya ateş püskürttü

Bunun üzerine Aytuğ Ergen, Odun Herif (Kadir Doğrubakar), Cet Benli ve daha pek çok isim, Okan Bayülgen’e sert sözlerle karşılık vermişti. Bazıları bu tartışmada Bayülgen’i haklı bulurken; bazılarıysa Influencer’ların hakkını savundu. Pekala ya siz tüm bu polemikle ilgili neler düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi bizlerle yorumlar kısmından paylaşmayı unutmayın.

ETİKETLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları