Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/serd7175/public_html/wp-content/themes/appyn/functions.php on line 1451

Bir Google uygulamasının daha tasarımı değişiyor!

TELEGRAM
0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Bir Google uygulamasının daha tasarımı değişiyor!

Google’ın ‘Material You’ olarak isimlendirdiği yeni malzeme tasarım anlayışı, yavaş yavaş Android‘in geneline yayılıyor. Android 12 ile başlayan bu akım, işletim sisteminin genelinde kendini muhakkak etmişti. Artık ise Google uygulamalarının değişim geçirdiği bir süreçteyiz. Bu sürece dahil olan uygulamalar ortasına, Pixel’in ‘Sesler’ uygulaması da dahil oldu.

Google, Sesler uygulamasının tasarımı değiştiriyor

Pixel aygıtlarda bulunan Sesler uygulaması üzerinden bildirim seslerini ve zil seslerini tek uygulama içerisinden değiştirebiliyorsunuz. Bu uygulama, son derece ender kullanılsa da Google işin kolayına kaçarak malzeme dizaynını bu kere Sesler’e getirdi. Bu kolay uygulamadaki köşelerden şıklara kadar her şey daha minimalist görünecek.

Uygulamanın yeni halinden ekran imgeleri şu halde:

Bir Google uygulamasının daha tasarımı değişiyor!

Uygulamadaki sayfa sayısı 5’i geçmiyor olsa da Google’ın değersiz bir uygulamasını bile yeni dizaynına geçirmesi, ne kadar önemli olduklarını gösteriyor. 2015 yılında malzeme tasarım yaygınlaşınca bunu da süratlice takip eden şirket Google olmuştu. Material You dizaynını ise Google başlatıyor, bu yeni anlayış pek fazla şeyi değiştirmese de fark edilir şeyleri değiştiriyor. İlerleyen aylarda başka teknoloji şirketlerinin bu tasarımı ne kadar benimseyeceğini göreceğiz.

Sesler uygulaması ile ilgili güncelleme şu an dağıtılıyor, Play Store üzerinden güncellemeyi indirebilirsiniz.

APK indir  Special Forces Group 3 android apk indir Test 2023**

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları