bloons td 6 apk indir son sürüm hileli 2022**

31.2

Muhteşem Maymun Atıcılar, yükseltmeler, Kahramanlar ve etkin yetenekleri harmanlayarak mükemmel savunmanı oluştur ve kalan son istilacı Bloon'ların her birini patlat!
APK indirTELEGRAM
4.8/5 Oylar: 314,488
Geliştirici
ninja kiwi
Güncellendi
5 May 2022
Sürüm
31.2
Gereksinimler
5.0
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Başlıklar

bloons td 6 ,apk indir ,son sürüm, hileli 2022**,

Muhteşem Maymun Atıcılar, yükseltmeler, Kahramanlar ve etkin yetenekleri harmanlayarak mükemmel savunmanı oluştur ve kalan son istilacı Bloon’ların her birini patlat!

Varolan en iyi strateji oyunuyla bitmeyen saatlere neden olan devasa ve sürekli genişleyen özelliklerin keyfini çıkaran diğer milyonlarca oyuncuya katıl.

Oyun cephaneliğinde en çok öne çıkan kategorilerden biri strateji oyunlarıdır. Genel olarak, bu tür oyunlarda her zaman belirli bir görev ve strateji vardır. Bu strateji ve iş genellikle kendimizi ve insanlarımızı kurtarmak için burada. Heyecan verici, hikayesi, maceralı bir strateji oyunu ile şaşırtıcı derecede benzersiz bir şey arıyorsanız, Bloons T.D. 6, Bloons T.D.’ye bakmanız gereken oyundur. 6. Ayrıca bu yazımızda sizlere Bloons T.D. 6 Mod A.P.K.

bloons td 6 apk indir son sürüm hileli 2022**
bloons td 6 apk indir son sürüm hileli 2022**

Bloons T.D. 6, hayatınız boyunca karşılaşacağınız en iyi oyunlardan biridir. Kalite H.D. grafikler, Thrillings müzik ve sağlam oyun, tek bir saniye bile sıkılmanıza neden olmayacak. İlk versiyonun başlangıcından en son Bloons T.D.’ye kadar oyunun sonsuz tadını çıkarın. 6, nihai performans. Oyuncular, tüm Bloons serileri aracılığıyla sevgilerini ve desteklerini göstererek bu oyun serisine takdir edilen bir yanıt veriyorlar.

Ninja kiwi firması tüm Bloons oyun serisini geliştirmiş ve bu serinin en son epik oyununu üreterek muazzam kalitede çalışmalarını sürdürmüşlerdir Bloons T.D. 6. Oyun oldukça heyecan vericidir 4 Oyuncu, kule savunması için balonları vurmak için işbirliği yapar. Kule savunması, oyun oynarken yapmanız gerekebilecek en kritik şeylerden biridir. Diğer oyuncular bu yolculukta size yardımcı olacaklar. Ek olarak, premium avantajlarla ilgili daha üstün yardım için Bloons T.D. 6 Mod A.P.K.

Bloons T.D. 6 Mod A.P.K.

Bloons T.D. 6 Mod A.P.K. resmi Bloons T.D.’nin değiştirilmiş ve alternatif versiyonudur. 6, bu oyunun tadını çıkarmak için tek ödeme yapmanıza gerek yok. Herkes çok iyi biliyor ki sadece Bloons T.D. 6 deneme sürümü ücretsizdir ve tüm oyunun kilidini açmak için 4.99$ ödemeniz gerekir. Bu, şirketin tam sürümü indirmek için talep edeceği temel miktardır; ayrıca, V.I.P.’nin keyfini çıkarmak istiyorsanız. ve premium hizmetler, ardından yaşlanma, daha fazla para ödemeniz gerekecek.

bloons td 6 apk indir son sürüm hileli 2022**
bloons td 6 apk indir son sürüm hileli 2022**

Ancak, Bloons T.D. 6 Mod A.P.K., tam oyun erişimine ve tüm premium avantajlara ücretsiz sahip olacaksınız. Tema premium avantajları arasında sınırsız para, sınırsız altın para, kilidi açılmış karakter ve yükledikten sonra keşfedeceğiniz daha birçok şey bulunur. 22 güçlü Maymun Kulesi, stratejik savunmanızı sabırsızlıkla bekliyor ve her karakterin benzersiz yetenekleri ve becerileri var. Farklı etkinliklere katılın ve skor tablonuzun devasa başarılarla dolup taşmasını sağlayın.

Bloons dünya haritasını keşfedin.

Klasik navigasyon sistemine sahip 49 orijinal gizli harita da dahil olmak üzere bu oyunda 100’lerce farklı harita mevcut. Oyunda bulunan çekici 3 boyutlu grafikler ve 3 boyutlu nesneler, oyundan zevk almayı daha değerli kılıyor. Gizli haritaların yanı sıra, 56 el yapımı harita, farklı bir taktik meydan okumayla yüzleşmeniz gereken dövüşleri daha heyecanlı hale getiriyor. Karmaşık zorluklar sizi ya yapar ya da kırar; Bu heyecan verici haritalarda karakterinizi yönlendirmek tamamen size kalmış.

Bloons T.D.’nin nihai hedefi. 6, balonların farklı harita parkurlarında uç noktada yarışmasını durdurmaktır. Haritanın bir ucunda hızla gelen balonlar sizi takip ediyor ve onların bir uç noktaya ulaşmasını durdurmak için siz varsınız; klasik keskin nişancı silahları ve ortadaki balonları durdurmak için uygun olacağınız herhangi bir araçla balonları vurun. Balonları patlatan ses etkileyicidir ki, şişirilmiş balonların sesine bağımlı olacaksınız.

Bloons TD 6 MOD APK

Güçlü kahramanların kilidini aç

Oyunda birçok güçlü kahraman var, ancak en iyi 13 farklı Kahraman, oyuncular arasında en popüler olanıdır. Her kahramanın kendine özgü yükseltmeleri vardır ve en iyi 13 kahraman yaklaşık 20 imza yükseltmesine ve iki özel yeteneğe sahiptir. Kilitli çok fazla görünüm var ve bu durum oyunu biraz kötü yapıyor. Böylece, Bloons T.D. 6, thor kaplamalı kahramanların kilidini açıyorsunuz.

Naruto veya ninja seçin; naruto okçuyla balonları işaret etmekte son derece iyidir. Oyun ilerledikçe işler karmaşıklaşıyor, bu nedenle gelişmiş becerilerinizle her zaman balonlara saldırmaya hazır olun. Her zaman atış becerilerinizi geliştirmeye devam edin ve gerektiğinde zanaatınızı yeni silahlarla geliştirmek için alıştırma seanslarına gidin.

3D grafiklerle harika oyun

Excellent Monkey Knowledge, Bloons T.D.’de destansı bir gösteri yapıyor. 6 Mod A.P.K. 100’den fazla meta yükseltme, zorlu haritalarda ve daha yüksek Serbest Oyun turlarında mücadele etmeniz gereken karaktere güç katacak. Balonların ne pahasına olursa olsun uç noktaya ulaşmadığından emin olun. İnternetiniz yoksa, zaten birçok harita ve karakterin olduğu çevrimdışı duruma geçebilirsiniz.

Hatta Bloons T.D. 6 Mod A.P.K. güçlü 3 D H.D. sahadayken harika bir hava veren grafikler. İster genç bir yetişkin olun, ister yaşlı bir 3, D grafikleri kolay bir kullanıcı arayüzü ile herkesin bu oyundan zevk almasını kolaylaştırır. Üstelik Bloons T.D. ile Paragons modasının keyfini de çıkarabilirsiniz. 6 Mod A.P.K. Yeni pantolonlar bulun ve yeni Paragon sisteminin inanılmaz gücüne sahip olun; Boss Bloons saldırıları bekliyor.

Bloons TD 6 MOD APK

Gelişmiş modern kule sistemini deneyimleyin

Bloons T.D.’de birçok yeni özellik tanıtıldı. 6 Mod A.P.K. Eşsiz özelliklere sahip olup, haritadaki balonları yavaşlatmaya karşı ekstra sağlık ve bağışıklık kazanacaksınız. Gelişmiş modern kuleler mekanik sistemi ile düşmanlarınız ve balonlarınızla karşılaşacaksınız, bu da oyunu diğer önceki sürümlere göre daha kolay geçmenizi sağlıyor.

Bloons T.D. 6, Double HP MOABs, Half Cash, C.H.I.M.P.S. ve Impoppable dahil olmak üzere birçok mod içerir. Her farklı modelde başka bir karakter ve silah araçları bulunur. Bununla birlikte, oyuncuların isabet ve iz kartı seçim yöntemlerinden her şeyi seçtikleri Kart Savaşları modunun da keyfini çıkarabilirsiniz. Kartların iki işlevi vardır: düşmanların size karşı kurnaz savunma stratejileri başlatmamasını sağlamak için düşman oyuncuya bloons göndermek.

Nihai Karar

Bloons T.D. 6, 2007’de başlayan destansı Bloons serisinin nihai oyunudur. Balon oyunu, birçok renkli balonuyla diğer Bloons oyunlarından çok daha gelişmiştir: kırmızı, mavi, yeşil, sarı, pembe, siyah, beyaz, kurşun, zebra , gökkuşağı, mor ve seramik balonlar. Artık anlaşma yok Bloons T.D.’yi edinin. 6 Mod A.P.K. şimdi aşağıdaki bağlantıdan ve tüm premium avantajlardan ücretsiz yararlanın.

BÜYÜK İÇERİK GÜNCELLEMELERİ

* 4 Oyunculu iş birliği! Genel veya özel oyunlarda 3 oyuncuya kadar her haritayı ve modu oyna.
* Patron Etkinlikleri! Korkutucu Patron Bloon’lar en güçlü savunmalara bile meydan okur.
* Yolculuklar! Temaları, kuralları ve ödülleri ile bağlantılı 3 ila 5 harita serisinde savaş!
* Ganimet Mağazası! Maymunlarını, Bloon’ları, animasyonları, müziği ve daha fazlasını özelleştirmeni sağlayacak onlarca kozmetik eşyanın kilidini açmak için Ganimetler kazan!
* İçerik Tarayıcısı! Kendi Görevlerini ve Yolculuklarını oluştur, ardından diğer oyuncularla paylaş ve en beğenilen topluluk içeriğini oyna!

EPİK MAYMUN ATICILAR ve KAHRAMANLAR
* 3 yükseltme yoluna ve benzersiz etkinleştirilmiş yeteneklere sahip 22 güçlü Maymun Atıcı
* Gözcüler! Özellikle Patron Bloon’lara karşı, yeni Gözcü yükseltmelerinin inanılmaz gücünü keşfet!
* 20 muhteşem yükseltmeye sahip 13 farklı Kahraman ve 2 özel yetenek; ayrıca açılabilir dış görünümler ve seslendirmeler

BİTMEYEN HARİKALAR
* Her yerden oyna – Wifi bağlantın olmasa bile tek oyunculu modu çevrimdışı çalışır!
* 56 el emeği göz nuru harita, her oyunu farklı bir taktiksel meydan okumaya dönüştürür
* Maymun Bilgisi! İhtiyacın olduğunda güç ekler, zor haritaları aşman ve daha yüksek ücretsiz turlar için 100’den fazla ara yükseltme
* Güçler ve Anlık Maymunlar! Oyundan, etkinliklerden ve başarılardan kazandıklarını toplamak ve ihtiyacın olduğunda patlatma gücünü artırmak eğlencelidir!

Ve daha bir yığın yenilik var! Biz mümkün olduğunca çok içerik ve güncelleme ekledik. Düzenli güncellemelerle yeni özellikler, içerik ve meydan okumalar eklemeye devam edeceğiz. Ayırdığın zaman ve destek için teşekkür ederiz. Bloons TD 6’nın şimdiye kadar oynadığın en iyi strateji oyunu olmasını umuyoruz. Değilse lütfen https://support.ninjakiwi.com adresinden bizimle iletişime geç ve iyileştirmek için neler yapabileceğimizden bahset!

Şimdi bu Bloon’lar kendi kendine patlamayacak… Oklarını keskinleştir ve Bloons TD 6 oyna!

**********

Ninja Kiwi Notları:

Lütfen Hizmet Şartlarımızı ve Gizlilik Politikamızı inceleyin.
Oyun ilerlemeni buluta kaydetmek ve korumak için oyun içinde bu şartları kabul etmen istenir:
https://ninjakiwi.com/terms
https://ninjakiwi.com/privacy_policy

Bloons TD 6 gerçek parayla satın alınabilecek oyun içi eşyalar içerir. Cihazının ayarlar bölümünden uygulama içi satın alma işlemlerini devre dışı bırakabilirsin veya yardım için https://support.ninjakiwi.com adresinden bize ulaşabilirsin. Satın alma işlemlerin, geliştirme güncellemelerimize ve yeni oyunlarımıza fon sağlar. Satın alma işlemlerinle bize sağladığın güven oyların için gerçekten teşekkür ederiz.

Ninja Kiwi Topluluğu:
Oyuncularımızın geri bildirimlerini duymaktan memnun oluyoruz. Bu nedenle, olumlu ya da olumsuz herhangi bir geri bildirimini göndermek için https://support.ninjakiwi.com adresinden bizimle iletişime geç.

Yayıncılar ve Video Oluşturucular:
Ninja Kiwi, YouTube ve Twitch üzerindeki kanal oluşturucuları aktif olarak desteklemektedir! Hâlihazırda bizimle çalışmıyorsan videolar yapmaya devam et ve streamers@ninjakiwi.com adresine e-posta göndererek bize kanalından bahset.

Spel apk Download
apk indir 

Computer & GSM

news 
Her dilden Her telden 
Spel apk Download

APK indir  Civilization VI - Build A City | Strategy 4X Game apk indir 2021**

Yenilikler

Büyük İçerik Güncellemesi!
- Yeni Kahraman! Mistik Esnaf Geraldo, inanılmaz Bloon patlatma eşyalarının satıldığı mağazasıyla birlikte geliyor!
- Yeni Patron! Havanın Ölümcül Ustası Girdap serbest bırakıldı!
- Yeni Acemi Haritası Hurdalıkta Bloon’ları tahrip ederken eğlen
- Yeni bir remiks dahil, 9 yeni Ganimet Mağazası eşyası
- Görev tarayıcısı: Asgari Nakit ve Asgari Kademe, bulmaca görevi eğlencene, özel zafer koşulları eklendi

Video

Görüntüler

ETİKETLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları