Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/serd7175/public_html/wp-content/themes/appyn/functions.php on line 1451

Çift ekranlı ve renkli Lenovo ThinkBook Plus argümanı

TELEGRAM
0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Çift ekranlı ve renkli Lenovo ThinkBook Plus argümanı

Lenovo ThinkBook Plus, 2020 yılında ortaya çıktığında çift ekranlı yapıya sahipti. Fakat bu ikinci ekran siyah beyaz yapıda bir E-Book ekranıydı. Enteresan bir ekran tercihi yapan Lenovo, yakın vakitte serinin ikinci versiyonunu da tanıttı. Lakin Evan Blass’ın yaptığı sızıntıya bakılırsa Lenovo ThinkBook Plus erisi için yeni planlar peşinde. Ana görselde yer alan model ThinBook Plus’ın siyah beyaz çift ekranlı versiyonudur.

Lenovo yeni bir çift ekranlı ThinkBook Plus üzerinde mi çalışıyor?

Evan Blass’ın yaptığı paylaşımda yalnızca bir tezden bahsetmedi. Tıpkı vakitte ThinkBook Plus görselleri için de yapan Blass, bu paylaşımı Evleaks hesabı üzerinden yaptı.

Paylaşılan görsele bakılırsa, Lenovo ThinkBook Plus serisinde alışa geldiğimiz kapak kısmına ekran yerleştirmekten vazgeçiyor. Bunun yerine rakibi Asus üzere iç kısma ekran yerleştiren firma farklı bir tasarımı benimsemiş. Bu manada karşımıza klavye numaratör kısmının yerini alan bir ekran karşılıyor.

Lenovo’nun bu tasarımı resmi bir sızıntı olmasa da, paylaşılan render imgesi epeyce değerli ipuçlarına sahip. ThinkBook Plus serisi taşınabilir yapısı ve çift ekranı ile ön planda. Bu serinin yanında bir dokunmatik kalem geldiğini de unutmamak gerekiyor. Yeni Lenovo ThinkBook Plus modeli de bu manada kalemle birlikte geliyor.

Evan Blass’ın paylaşımda ThinBook Plus için 17 inç ekran vurgusu yapıyor. Bu manada dizüstünün ikinci ekranı yaklaşık 7 inçlik bir tablet boyutunda. Bu manada da çizim yapmak isteyenler için ayrıyeten bir çizim tableti alma muhtaçlığını da ortadan kaldırıyor.

Lenovo’nun siyah beyaz mürekkep ekranlı dizaynından vazgeçmesi ise beklenmiyor. Bu manada bu yeni ThinBook Plus’un farklı bir isimlendirme ile gelme ihtimali var. Şimdi yeni dizüstü bilgisayarın donanım ve ekran özellikleri ise ortaya çıkmadı.

Birinci ThinBook Plus, CES 2020’de karşımıza çıkmıştı. Bu yeni çift ekranlı Lenovo dizüstü modelin de CES 2022’de tanıtılma ihtimali de bu manada yüksek. Teknolojiyi yakından takip edenlerin merakla beklediği CES 2022, 5 Ocak tarihinde Las Vegas’ta gerçekleşecek. Teknolojinin kalbinin attığı CES için iştirakçilerin en az iki doz Covid-19 aşısı vurulmuş olması gerekiyor.

APK indir  iOS 15.2 Beta 1, geliştiriciler için yayınlandı!

Pekala siz ne düşünüyorsunuz, Lenovo bu yeni çift ekranlı dizüstü tasarımı ile başarılı olabilir mi? Yorumlarınızı bekliyoruz.

ETİKETLER

Hakkında bir yorum "Çift ekranlı ve renkli Lenovo ThinkBook Plus argümanı"

  1. Geri bildirim: Farming Simulator 20, fs 22, hile, apk, indir, 2021,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları