Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/serd7175/public_html/wp-content/themes/appyn/functions.php on line 1451

Çip Krizi, Sonunda Oyun Devi Nintendo’yu da Vurdu!

TELEGRAM
0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Çip Krizi, Sonunda Oyun Devi Nintendo'yu da Vurdu!

Çip krizi tüm dünyada tesirini hissettirmeye devam ediyor ve bu krizin sancılarının 2023 yılına kadar süreceği düşünülüyor. Nintendo bu sebeple Switch oyun konsollarının üretimini yüzde 20 oranında düşüreceği haberini doğruladı.

Nikkei tarafından bildirilen rapora nazaran Nintendo, bu mali yılın devamında Switch oyun konsolu üretimini yüzde 20 oranında düşürecek ve bunun sonucuna ise üretim, 24 milyon Switch konsolu ile sınırlanacak. Bu haber öncesi, şirketin üretim planı ise 30 milyon ünite idi.

Bu haber Nintendo satın almak isteyen oyun severleri üzebilir, fakat çip problemi sebebi ile şirketler de planlarını buna nazaran yapıyor ve kar – ziyan oranlarını en yanlışsız biçimde hesaplayarak yılın çip krizinin sancılarını hafifletmeye çalışıyorlar. Şirketin bu kararı sonrası, Nintendo Switch satışlarında yüzde 37 oranında bir düşüş olması beklenirken, kuşkusuz bu şirketin gelir hanesine de negatif biçimde yansıyacak.

APK indir  earn to die 2 apk oyun indir apk mod 2022

Hakkında bir yorum "Çip Krizi, Sonunda Oyun Devi Nintendo’yu da Vurdu!"

  1. Geri bildirim: Special Forces Group 2, apk ,indir, 2021**,

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları