eFootball 2023 APK INDIR 2023**

TELEGRAM
3.6/5 Oylar: 10,507,513
Geliştirici
KONAMI

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Başlıklar

eFootball, 2023 ,APK, INDIR ,2023**,

FIFA serisinin en büyük rakibi olarak bilinen Pro Evolution Soccer kısaca PES, her yıl olduğu gibi geçtiğimiz yıl da yeni bir oynanış yapısı ile karşımıza çıktı. Konsol, bilgisayar ve mobil platformda yayınlanan eFootball PES 2023 APK, beklentileri karşılamış gibi görünmüyor. Bir dönem FIFA’ya nazaran oyuncuları daha gerçekçi bir yapıda karşımıza çıkaran PES serisi, ne yazık ki aynı başarıyı geçtiğimiz yıl ki sürümünde ortaya çıkarmadı. Hideo Kojima’nın Konami’den ayrılmasından sonra epey kan kaybeden eFootball PES 2023 APK günümüzde milyonlarca oyuncu tarafından oynanıyor. Mobil platformda da tepkilerin odağı haline gelen eFootball 2023 APK ücretsiz olarak indirilip oynanabiliyor.

eFootball™, 2023 ,APK, INDIR ,2023**,
eFootball™, 2023 ,APK, INDIR ,2023**,

eFootball PES 2023 APK Özellikleri

  • Geliştirilmiş maç motoru,
  • Daha gerçekçi oyuncu davranışları,
  • Birbirinden farklı senaryolar,
  • Lisanslı kulüpler ve oyuncular,
  • Zengin içerik,
  • Orta derece mekanikler,

Serinin en geniş oyunlarından bir tanesi olarak karşımıza çıkan PES 2023 APK ücretsiz olarak lansmana çıktı. Bilgisayar, konsol ve mobil platformda büyük umutlar ile yayınlanan eFootball 2023 APK günümüze kadar oyuncuların tam olarak istediğini veremedi. Önceki dönemlere nazaran daha gerçekçi grafiklere sahip olan oyun, rekabet yüklü oynanışı ile kısa süre içerisinde milyonlarca kez indirildi. Ülkemizdeki oyuncular Football PES 2023 APK’da Türkçe spikerin olmamasını eleşitirken, diğer oyuncular ise oyunun mekaniklerinin yetersiz olduğunun altını çizdi. Ülkemizde ve dünyanın çeşitli yerlerinde oynanmaya devam edilen eFootball PES 2023 APK ücretsiz olarak dağıtılıyor.

Google Play üzerinde 3.6 gibi düşük bir inceleme puanına sahip olan eFootball 2023 APK, yayınlanan fragmanlar ile bizlerin iştahını epey kabartmıştı. 2021 yılını FIFA’nın gerisinde tamamlayan PES serisi, sıradaki sürümü ile FIFA’yı yakalayabilecek mi bekleyip göreceğiz.

eFootball PES 2023 APK İndir

Google Play üzerinde 100 milyon indirmeyi geride bırakan eFootball PES 2023 APK ücretsiz olarak indirilip online olarak oynanıyor. Birbirinden farklı oyunculara karşı mücadele etme fırsatı yakalayacağımız oyun da epey zengin bir içerik bizleri bekliyor olacak.

APK indir  Cargo Simulator 2022 Türkiye apk indir

Bu güncellemeyi yüklemek için yaklaşık 3,4 GB boş alan gerekecektir, bu nedenle indirmeye başlamadan önce lütfen cihazınızda yeterli alana sahip olduğunuzu onaylayın.
*Dosyanın boyutu göz önüne alındığında, indirmek için bir Wi-Fi ağına bağlanmanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Bazı kullanıcılardan Google Play’in her zaman doğru indirme boyutunu göstermediğini belirten raporlar aldık.

Bu nedenle, cihazınızın tam dosyayı indirmeyi bitirdiğinden emin olmak için indirme ilerleme çubuğu %100’e ulaştıktan sonra bile bir süre beklemenizi öneririz.
Ayrıca cihazınızda dosyayı yüklemek için yeterli alan yoksa güncellemeyi tamamlayamazsınız.
Uygulama başlatılamazsa, Google Play Store’da indirme ilerleme çubuğu %100’e ulaşmış olsa bile, tekrar denemek için lütfen güncelleme tamamlanana kadar biraz bekleyin.
Sebep olduğumuz herhangi bir rahatsızlık için özür dileriz.

■ “PES”ten “eFootball™”a
Dijital futbolda yepyeni bir dönem. “PES”, “eFootball™”a dönüşüyor!
Ve şimdi “eFootball™” ile yeni nesil futbol oyunlarını deneyimleyebilirsiniz!

■ Mobil Cihazınızda Futbol Heyecanı
Dünyanın dört bir yanındaki futbol taraftarlarına, daha önce hiç olmadığı kadar benzersiz gerçekçiliğe sahip yeni bir futbol oyununun keyfini çıkarma fırsatı sunmak istiyoruz.
Bu nedenle, modern futboldaki hücum ve savunma unsurlarının birçoğunu analiz ettik ve bunları gerçekleştirmesi kolay komutlar olarak oyuna dahil ettik. Futbolun heyecanını mobil cihazınız üzerinden hissedin!

■ eFootball™ Dünyası
eFootball™’un kalbinde “eFootball™ World” vardır.
“Otantik Takım” ile futbolun güç merkezlerinden bazıları olarak oynayın veya tek ve tek “Rüya Takımınızı” oluşturmak için favori oyuncularınızı imzalayın ve geliştirin.
Dünyanın dört bir yanından rakiplere karşı çıkın ve çeşitli etkinliklere katılın.

■ Avrupa’nın En İyileri
AC Milan, Internazionale Milano, FC Barcelona, ​​​​Manchester United ve FC Bayern München dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanından resmi lisanslı kulüplerden oluşan gerçek bir smorgasbord ile oynayın. Sadece bu değil, aynı zamanda hizmetinizde Orta ve Güney Amerika’dan çok sayıda ünlü kulüp olacak. En üstteki kiraz, çeşitli liglerin lisanslı isimleriyle ortaya çıkmasıdır.

APK indir  Truckers of Europe 3 Apk Para Hileli Mod İndir 2022**

■ Gerçek Zamanlı, Çevrimiçi Maçlar
Favori oyuncularınızı ve menajerlerinizi imzalayarak kendi Rüya Takımınızı yaratın ve kişisel oyun tarzınıza uyacak şekilde geliştirin. Hazır olduğunuzda, Division tabanlı turnuvada, eFootball™ League’de cesaretinizi test edin veya harika ödüller kazanmak için çeşitli etkinliklere katılın. eSpor’un heyecanı hiç bu kadar erişilebilir ve eğlenceli olmamıştı!

■Efsaneler Arasında Canlı
Kaká, S. Gerrard, F. Cannavaro, Fernando Torres, F. Lampard, D. Drogba ve F. Totti dahil olmak üzere takımınıza çeşitli Efsaneler imzalayarak futbol fantezinizi yaşayın.

■ Haftalık Canlı Güncellemeler
Dünya çapında oynanan gerçek maçlardan elde edilen veriler haftalık olarak toplanır ve daha özgün bir deneyim yaratmak için Canlı Güncelleme özelliği aracılığıyla oyun içinde uygulanır. Bu güncellemeler, oyuncu Kondisyon Dereceleri ve takım kadroları dahil olmak üzere oyunun çeşitli yönlerini etkiler.

*Belçika’da ikamet eden kullanıcılar, ödeme olarak eFootball™ Coins gerektiren ganimet kutularına erişemez.

[Son Haberler için]
Yeni özellikler, modlar, etkinlikler ve oyun geliştirmeleri sürekli olarak uygulanacaktır.
Daha fazla bilgi için resmi eFootball™ web sitesine bakın.

[Oyunu Indir]
eFootball™ 2023’ü indirmek ve yüklemek için yaklaşık 3,4 GB boş depolama alanı gerekir.
Lütfen indirmeye başlamadan önce yeterli boş alana sahip olduğunuzdan emin olun.
Ayrıca temel oyunu ve güncellemelerinden herhangi birini indirmek için bir Wi-Fi bağlantısı kullanmanızı öneririz.

[Çevrimiçi Bağlantı]
eFootball™ 2023 oynamak için internet bağlantısı gereklidir. Ayrıca oyundan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlamak için sabit bir bağlantıyla oynamanızı şiddetle tavsiye ederiz.

eFootball, 2023 ,APK, INDIR ,2023**,
eFootball, 2023 ,APK, INDIR ,2023**,

 

Spel apk Download
apk indir 

Computer & GSM

APK INDIR  
Her dilden Her telden 
Spel apk Download

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları