Farming Simulator 20 Mod APK Sınırsız para indir hileli

0.0.0.81 - Google
  • Ödeme
"Farming Simulator 20 ile çiftçiliğin heyecanlı dünyasına giriş yapın! Farklı birçok ekin hasat edin, domuzlar, inekler ve koyunlardan oluşan çiftlik hayvanlarınızla ilgilenin ve çiftliğinizin etrafındaki geniş alanı yepyeni bir şekilde, kendi atlarınızı sürerek keşfedin. Para kazanmak için ürünlerinizi canlı markette satın, ekstra makinelere yatırım yapın ve çiftliğinizi genişletin.
APK indirTELEGRAM
3.8/5 Oylar: 40,425
Geliştirici
GIANTS Software
Güncellendi
13 Tem 2022
Sürüm
0.0.0.81 - Google
Gereksinimler
7.0
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Başlıklar

Farming ,Simulator ,20 ,Mod ,APK, Sınırsız ,para ,indir ,hileli,

Çiftçilerin hayatlarını nasıl yaşadıklarını hiç merak ettiniz mi? Günlük yaşamınızın tüm ürünleri ve farklı özellikleri bir yerden geliyor olmalı, değil mi? Eh, şimdi günlük çiftçinin yaşamının sularını test edebilirsiniz.

Sıradan bir çiftlik kadını veya erkeğinin hayatını yaşamak için Android için Farming Simulator 20’yi indirin. Farklı ürünler yetiştirin, hayvanları büyütün ve kar elde edin.

Farming Simulator 20 ,Mod ,APK, Sınırsız ,para ,indir ,hileli,

Kim bilir, bu oyunu oynadıktan sonra mesleğinizi yeniden gözden geçirebilirsiniz. Bu, herhangi bir Android kullanıcısının en az bir kez oynaması için kesinlikle denemelidir.

Bazı Diğer Özellikler

Oyunda bulunan bu ek özelliklere göz atın. Tüm bunların, baştan sona herkese keyifli bir çiftçilik deneyimi yaşatacağı garanti edilmektedir.

Farm Simulator oyununun temel özelliklerine ek olarak neler var:

Tarım için kullanılan 100’den fazla farklı araç. Tarım tarihi boyunca bu gerçek makinelerle sürdüğünüzde gerçek çiftçilik hissini yaşayın.
Buna ek olarak, kokpitinizin tam birinci şahıs görünümünü elde edersiniz. Farklı ortamlarda sürerken gerçekçiliği ve daldırmayı hissedebilirsiniz.
Dikmeniz ve büyütmeniz için tonlarca farklı ürün var. Bunlara buğday, yulaf, arpa, patates, mısır ve çok daha fazlası dahildir.
Ayrıca, çiftlik hayvanlarınızla ilgilenmeniz gerekecek. Onları mükemmel kalitede ürün ve kaynaklar için besleyin ve besleyin.

farming-simulator-20-apk-latest-version
  • Ayrıca, atlara erişiminiz var. Kendi çiftliğinizin içinde veya dışında arazilerde dolaşmak için bunları kullanın.
    Gerçekçi 3D grafikler de sizi oyun deneyiminize kaptırmanızı sağlayacak. Etrafınızdaki tüm farklı siteleri ve kaynakları oynadığınızda ve görüntülediğinizde her şey çok daha çekici geliyor.
    Zevk için tonlarca ek özellik var. Yine de, oyunu oynamak için zaman ayırmalı ve bunları kendiniz bulmalısınız.Farming Simulator 20 Hileli APK indir – Sınırsız paraOyunu gerçekten hiçbir engel veya problem olmadan oynamak istiyorsanız, değiştirilmiş sürüm sizin seçiminizdir. Farming Simulator 20 Mod APK indir Android APK ile, farklı hileler her şeyi daha erişilebilir hale getirir. Bu nedenle, herkesin cihazlarına yükleyebileceği kesin sürüm bu olacaktır.Değiştirilen APK ile aşağıdakilerin tümü olmasa da bazılarının garantisi vardır:

    Ücretsiz alışveriş

farming-simulator-20-apk-free-download

Bu eklemeler, herkesin saatlerce oynamasını sağlamak için fazlasıyla yeterli. Bu nedenle, bunun Android cep telefonunuza veya tabletinize indirip yüklemek için daha iyi bir sürüm olduğunu göz önünde bulundurun.

Oyunun tadını çıkarın, arkadaşlarınızla paylaşın ve çiftliklerinizi birlikte karşılaştırın.

APK Dosyalarını Androidinize İndirin

Ayrıca, Android için APK dosyalarını indirme ve yükleme konusunda bilginiz olmayabilir. Biz

APK eklemek ve yüklemek için kullanıcılarımıza adım adım yol gösterecek bir kılavuz ekledik

uygulamaları cihazlarına.

Endişelenmeyin, süreç aslında çoğu insanın düşündüğünden çok daha kolay. basitçe

kılavuzumuzu takip edin veya daha basitleştirilmiş versiyonu istiyorsanız, okumaya devam edin.

download-farming-simulator-20-for-android

Basitçe söylemek gerekirse, “Ayarlar” a gidin. Ardından, gizliliğinizde “Bilinmeyen Kaynaklara” izin verin

ayarlar. Ve işte gidiyorsun. Prosedürleri takip edin ve kolayca yapabilmeniz gerekir.

cihazınızda herhangi bir APK dosyasını oynatın.

Yine, daha fazla ayrıntı için kılavuzumuza göz atın.

Farming Simulator 20 ile heyecan verici çiftçilik dünyasına adım atın! Birçok farklı mahsulü hasat edin, domuz, inek ve koyun çiftlik hayvanlarınıza yönelin ve şimdi kendi atlarınıza binerek çiftliğinizin etrafındaki geniş araziyi yepyeni bir şekilde keşfetmenize izin verin. Ek makinelere ve çiftliğinizin genişlemesine yatırım yapabileceğiniz para kazanmak için ürünlerinizi dinamik bir pazarda satın.

Farming Simulator 20’de sektördeki lider markalardan aslına uygun olarak yeniden oluşturulmuş 100’den fazla araç ve aletin kontrolünü elinize alırsınız. Mobil platformlarda ilk kez buna dünyanın en büyük tarım makineleri şirketi John Deere dahildir. Case IH, New Holland, Challenger, Fendt, Massey Ferguson, Valtra, Krone, Deutz-Fahr ve çok daha fazlası gibi diğer ünlü tarım markalarını sürün.

Farming Simulator 20, çiftliğinizi geliştirip genişletmeniz için yeni bir Kuzey Amerika ortamı sunuyor. Yeni makineler ve pamuk ve yulaf ekinleri dahil olmak üzere birçok heyecan verici tarım faaliyetinin keyfini çıkarın.

Farming Simulator 20’nin özellikleri şunları içerir:

• En büyük tarım makinesi üreticilerinden bazılarına ait 100’den fazla gerçekçi araç ve alet kullanın
• Farklı mahsulleri ekin ve hasat edin: Buğday, arpa, yulaf, kanola, ayçiçeği, soya fasulyesi, mısır, patates, şeker pancarı ve pamuk
• Süt ve yün üretmek ve satmak için ineklerinizi ve koyunlarınızı besleyin
• Çiftliğinizin etrafındaki dünyayı özgürce keşfetmek için atlarla ilgilenin ve onlara binin
• Yeni 3D grafikler, makineleriniz ve Kuzey Amerika ortamı hakkında daha da fazla ayrıntı gösterir
• Kokpit görünümü, araçlarınızı eskisinden daha gerçekçi bir şekilde sürmenizi sağlar

Spel apk Download
apk indir 

Computer & GSM

APK INDIR  
Her dilden Her telden 
Spel apk Download

“Farming Simulator 20 ile çiftçiliğin heyecanlı dünyasına giriş yapın! Farklı birçok ekin hasat edin, domuzlar, inekler ve koyunlardan oluşan çiftlik hayvanlarınızla ilgilenin ve çiftliğinizin etrafındaki geniş alanı yepyeni bir şekilde, kendi atlarınızı sürerek keşfedin. Para kazanmak için ürünlerinizi canlı markette satın, ekstra makinelere yatırım yapın ve çiftliğinizi genişletin.

Farming Simulator 20’de sektörün önde gelen markalarından yola çıkarak yapılan 100’den fazla aracı ve aleti kontrol edin. Buna mobil platformlarda ilk kez dünyanın en büyük tarım makinesi şirketi John Deere de dâhil. Case IH, New Holland, Challenger, Fendt, Massey Ferguson, Valtra, Krone, Deutz-Fahr ve pek çoğu gibi ünlü tarım markalarının makinelerini kullanın.

Farming Simulator 20 çiftliğinizi geliştirip genişletebileceğiniz yeni bir Kuzey Amerika çevresi içeriyor. Yeni makineler ile pamuk ve yulaf gibi ekinler dâhil olmak üzere çeşitli çiftçilik faaliyetlerinin keyfini çıkarın.

Farming Simulator 20 şunları içerir:

• En büyük tarım makinesi üreticilerinden 100’den fazla gerçekçi araç ve alet kullanın
• Çeşitli ekinler ekin ve hasat edin: Buğday, arpa, yulaf, kanola, ayçiçeği, soya fasulyesi, mısır, patates, şeker pancarı ve pamuk
• Süt ve yün üretip satmak için inek ve koyunlarınızı besleyin
• Atlarınıza ilgilenin ve onlara binerek çiftliğinizin etrafındaki dünyayı özgürce keşfedin
• Yeni 3 Boyutlu grafikler, makineleriniz ve Kuzey Amerika çevresi hakkında daha fazla ayrıntı gösteriyor
• Kokpit görünümü, araçlarınızda eskisinden daha gerçekçi bir sürüş yapmanızı sağlar”

APK indir  Construction Simulator 3 Lite consim 3 apk indir 2021**

Yenilikler

Pöttinger Faro 4010 D yükleme vagonu eklendi
Lindner Lintrac 130 traktör eklendi
Çeşitli hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları