FarmVille 3 – Hayvan Sevgisi apk indir hileli mod 2021**

1.12.20046

 • Ödeme
Çiftliğini kur ve bu oyunda sevimli hayvan yavrularını yetiştirmeye başla!
HEMEN İNDİR
4.1/5 Oylar: 26,159
Geliştirici
FarmVille 3
Sürüm
1.12.20046
Güncelleme
28.10.2021
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
141M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

FarmVille 3 – Hayvan Sevgisi apk indir hileli mod 2021

Çiftleştirerek ve gelişen bir çiftlik inşa ederek kendi hayvan çiftliğini kur! Çiftliği kendin kur, hangi hayvanları büyütüp çiftleştireceğine kendin karar ver. Hangi hayvan habitatlarını yenileyeceğine ve çiftliğini nereye genişleteceğine sen karar ver. Çiftleştirme ve çiftçilik için köydeki en büyük ve

en etkileyici hayvan çiftliğini kurmak sana bağlı. Zynga’nın muhteşem çiftlik ve hasat oyunlarının sonuncusunun keyfini çıkar!

• Alpakalar gibi özel cinsler dahil yüzlerce cins arasından istediğini seçerek kendi hayvan koleksiyonunu oluştururken bu hasat oyununda usta bir çiftçi ol. Her hayvan cinsi, süt, yumurta ya da yün gibi satabileceğin, takas edebileceğin veya siparişleri tamamlamak için kullanabileceğin ve çiftlik ekinlerini her gün geliştirebileceğin eşsiz bir çiftlik ürünü verir.

Bu çiftlik ürünleri eyer, kaymak, pastırma, mantar, koyun sütü, kaliteli tüy, at kılı yada bufalo sütü arasından herhangi biri olabilir!

• Yavru hayvanları yetiştirmek için hayvanlarını eşleştirip çiftleştir ve Steinbacher Kazı, Emu, Tudanca İneği, Mavi Tavus Kuşu, Amerikan Gine Domuzu, Bourbon Hindisi ya da Al Amerikan Papağanı gibi yeni cinsleri keşfet! Bu ücretsiz çiftçilik oyununda her yeni cins, çiftliğimin büyümesine yardımcı olacak nadir çiftlik ürünleri üretir!

• Embden Kazı, Kısa Boynuzlu İnek, Kahverengi Alpaka, Alevli Lama, Kirpi, Kızıl Sincap ve Benekli Amerikan Atı dâhil tüm favori ve egzotik hayvanlarını yetiştir!

• Yüzlerce eşsiz dekorasyon, inşa tarzı, çiftlik yardımcısı kıyafetleriyle ve senin, Çiftlik Yardımcıların ve yavru hayvanların tadını çıkarabileceği diğer şeylerle aile çiftlik evini özelleştir ve tasarla. Maceranı özelleştirmek tamamen sana kalmış!

• Çiftliğini geliştirmek için hava durumunu kullan. Bu hasat oyununda mükemmel bir çiftlik havası için hava durumuna bakarak sağlıklı saman, ekin ve başka şeylerin hasadını planla.

APK indir  Farming Simulator 20 fs 22 hile apk indir 2021

• Ekmek, Havuçlu Turta, Elmalı Turta, Mantarlı Pizza, Ton Balığı Güveci, Deniz Mahsullü İspanyol Pilavı ve çok daha fazlası da dâhil olmak üzere kendi hamur işi ürünlerini yap!

• Bu ücretsiz çiftçilik oyununda ağır işler yapan odunculardan yetenekli aşçılara, çiftlik evinde sana yardımcı olması için uzmanlaşmış Çiftlik Yardımcılarından bir takım kur. Yeni yetenekler ile tariflerin kilidini açmak ve onların çiftçilik becerilerini geliştirmek için onların seviyesini yükselt.

• Bozayı, Kutup Ayısı, Penguen, Kızıl Kanguru, Kutup Tilkisi, Fennec Tilkisi, Kızıl Tilki, Kızıl Panda, Gri Kurt, Siyah Kurt, Bataklık Kaplumbağası, Siyah Bataklık Kaplumbağası, Kahverengi Kanguru, Kokarca, Tibet Çöl Tilkisi, Makaroni Pengueni, Timsah Kapan Kaplumbağası ve Fil gibi egzotik cinslerle dünyanı genişlet!

• Bu ücretsiz çiftlik oyununda ilerlemene yardımcı olması için bir Kooperatife katılarak özel etkinlikler tamamla ve yeni çiftlik hayvanlarının ve özel öğelerin kilidini aç.

Bu ücretsiz çiftçi oyununda eşsiz yavru hayvanlardan oluşan bir hayvan çiftliği kur. Hiçbir ücret ödemeden karşılıksız inşa etmenin, çiftleştirmenin ve çiftçiliğin tadını çıkar!

FarmVille 1, FarmVille 2, FarmVille 2: Country Escape ve FarmVille 2: Tropic Escape’i takip eden Zynga games’in en yeni çiftlik hayvan oyunu FarmVille 3’ü oyna.

• Bu uygulamanın kullanımı, Zynga Hizmet Şartlarına tabidir. Bu Şartlar, aşağıdaki alandaki Lisans Sözleşmesinde ve http://m.zynga.com/legal/terms-of-service adresinde bulunabilir.

• Zynga’nın kişisel veya diğer verileri nasıl topladığı ve kullandığı hakkında detaylı bilgiler almak için lütfen http://m.zynga.com/privacy/policy adresindeki gizlilik sözleşmemizi oku. Zynga’nın Gizlilik Sözleşmesine aşağıdaki Gizlilik Sözleşmesi alanından da ulaşılabilir.

• Oyunu oynamak ücretsizdir ancak ek içerikler ve seçkin para birimi için uygulama içi satın alımlar mevcuttur.
• Bu oyun, kullanıcıların Facebook gibi sosyal ağlara bağlanmasına izin verir, bunun sonucunda da kullanıcılar bu oyunu oynarken başka kişilerle karşılaşabilir.

APK indir  Train Simulator 3 apk indir 2021**

Ayrıca Sosyal Ağ Hizmet Şartları da geçerli olabilir.

FarmVille 3 ,- Hayvan ,Sevgisi ,apk, indir, hileli, mod ,2021,

 

Yenilikler

Merhaba, FarmVille 3'e olan ilgin için teşekkür ederiz!

Bu güncellemede:
- Oyuncular, Sipariş Panosundan Sipariş doldururken yardım isteyebiliyor
- Eyalet Panayırı, Ambar ve Silo deposu gibi geçici takviyelerden oluşan ek ödüller veriyor

FarmVille 3, 4 Kasım'da dünya çapında indirilebilecek
4-18 Kasım arasında oyna ve çiftliğin için eşsiz dekorasyonlar kazan

Marie ve dostane Çiftlik Yardımcılarından oluşan ekibi seni karşılayacak!

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

telegram grubumuza katilin

İndirmek için:

1. Linke tıklayın 5 Saniye sonra geç butonuna basın.
2. Geçtikten ve uygulamayı indirdikten sonra indirilenlerden apkyı kurun.
3. Güvenlik uyarısı verirse dış kaynaktan yüklemeye izin vermeyi unutmayın.

 

4 comentarios en "FarmVille 3 – Hayvan Sevgisi apk indir hileli mod 2021**"

 1. TwitHaNe Siyasi Diyor:

  Abbuş Sevdi oyunu

 2. ?hggh Kgfkhttd Diyor:

  Herkese tavsiye ederim

 3. Jamilo Rodriques Diyor:

  Oyun kaç yıl sonra gelecek acaba Türkiye’ye sevgili Zynga Ekibi?

 4. ღ ⱠłĐɆⱤ ღ Diyor:

  Sonunda play storeye geldi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Facebook Yorumları