Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/serd7175/public_html/wp-content/themes/appyn/functions.php on line 1451

Flört uygulamasındaki kadın sayısını az bulan adam dava açtı!

TELEGRAM
0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Flört uygulamasındaki kadın sayısını az bulan adam dava açtı!

Flört uygulamaları gitgide daha tanınan hale geliyor. Bilhassa gençler ortasında yaygın olan onlarca platform var ve bunlara yenileri ekleniyor. Bununla birlikte, bu uygulamaların kullanımının artmasına COVID-19 pandemisinin tesir ettiği de konuşuluyor. Bunun nedeni ise kapanmayla birlikte insanların yeni bireylerle tanışabileceği ortamlardan mahrum olması.

Birçok kişi bu cins platformlar üzerinden yeni beşerlerle tanışıyor. Lakin görünen o ki Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşayan bir adam o kadar da şanslı değil. Hatta kullandığı uygulamaya epeyce kızmış durumda.

Flört uygulamasında yalnızca beş bayan tespit etti!

Denver Post‘un haberine nazaran, ABD’de yaşayan bir adam farklı bir mevzuda davacı oldu. Denver merkezli bir flört sitesinde kayıtlı çok az bayanın bulunduğunu ileri sürdü. Bu nedenle, kimseyle konuşamadığını argüman eden adam, siteyi mahkemeye verdi.

Flört uygulamasındaki kadın sayısını az bulan adam dava açtı!
(Foto: Kaspars Grinvalds)

Flört uygulamaları hedefi gereği insanların tanışmasını sağlıyor. Lakin bahsi geçen davacı bu mevzuda şanssız. Davacının tezine nazaran, bir müddettir kullandığı flört sitesinin bilgi tabanında gereğince bayan bulunmuyor. Kelam konusu davayı açan kişi 29 yaşındaki Ian Cross.

Ian Cross, The Denver Dating Co.‘yu yöneten HMZ Group’u dava etti. Davacının argümanı, sitenin, bilgi tabanının tersine kendisini abarttığı tarafındaydı. Artık Cross, şirketten tazminat istiyor. Ayrıyeten şirketin hile ve aldatıcı uygulamalarda bulunduğunu ileri sürdü.

Bu ortada, Denver Dating Co., olağan bir flört uygulaması yahut web sitesi üzere değil. Zira yeni kullanıcıların müracaatları ve profilleri doğrulanıp faal hale getirilmeden evvel kapsamlı bir tarama sürecinden geçiyor. Site, sadece üyelere hizmet sağlıyor. Bu davaya nazaran Cross, site üyeliği için 9,409 dolar ödeme yaptı.

Flört uygulamasındaki kadın sayısını az bulan adam dava açtı!

Şubat ayında siteye erişim müsaadesi alan adam, sitenin bilgi tabanında 18 ila 35 yaş aralığında sadece beş bayanın etkin olduğunu buldu. Cross’un avukatı Eric Coakley, şirketle temasa geçtiklerini söyledi. Fakat şirketin ilerleyen süreçte tüm irtibatı kestiğini belirtti. Ayrıyeten Cross’un geri ödeme talebine yanıt vermediklerini geldiklerini ileri sürdü.

APK indir  Twitter’da Nicki Minaj’a karşı karalama kampanyası!

Son yıllarda flört uygulamaları bağların dinamiklerini değiştiriyor. Zira insanların yeni şahıslarla tanışması epeyce kolay hale geldi. Pekala, siz hem bu uygulamalar hakkında hem de kelam konusu dava hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları