Football Manager 2022 Mobile fm22 apk indir

Varies with device

  • Ödeme
Football Manager 2022 Mobile, dünya çapında hit serinin en son bölümüdür. Bugüne kadar 8,8 milyonun üzerinde satılan Football Manager Mobile, piyasadaki 1 numaralı mobil futbol menajerlik oyunudur.
APK indirTELEGRAM
4.5/5 Oylar: 26,360
Geliştirici
SEGA
Güncellendi
12 apr. 2022
Sürüm
Varies with device
Gereksinimler
4.4
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Başlıklar

Football Manager, 2022 ,Mobile ,fm22 ,apk ,indir,

Football Manager 2022 Mobile, dünya çapında hit serinin en son bölümüdür. Bugüne kadar 8,8 milyonun üzerinde satılan Football Manager Mobile, piyasadaki 1 numaralı mobil futbol menajerlik oyunudur.

Dünyanın dört bir yanından 25 ülkeden 60’ın üzerinde lig ile FM22 Mobile, size dünyanın en büyük futbol kulüplerinden birinin – ya da isterseniz en küçüklerinden birinin – yönetiminde olma şansı veriyor.

Takımınızı seçtikten sonra yapmanız gereken ilk şey, oyuncularınızdan en iyi şekilde yararlanacak bir oyun stili seçmektir. Oyunun dünyanın dört bir yanından en etkili ve popüler taktiklere dayanan yerleşik taktik şablonları harika bir başlangıç ​​noktası sağlar, aynı zamanda size gerçekten benzersiz bir şey yapma özgürlüğü verir.

Yetenekli bir ekip yöneticisi olmak ister misiniz?

Futbolun dünya çapında bir kral sporu haline gelmesi tesadüf değil. Futbol, ​​birçok bireyin uzun bir yolculuğu, inişler ve çıkışlar, dayanışma, kararlılık, yer, zaman ve milliyetin tüm engellerini aşarak sonunda aynı hedefe ulaşmak için bir yoldur: takımınız için zafer kazanın.

Football Manager, 2022 ,Mobile ,fm22 ,apk ,indir,
Football Manager, 2022 ,Mobile ,fm22 ,apk ,indir,

Takımın zaferi aynı zamanda menajerin de zaferidir. Ayrıca yetenekli bir Futbol Menajeri olduğunuzu kanıtlamak için bunun gibi bir dizi başarı gerekir. Bu yetenek kendini üç yönden de gösterir:

Arayın, yetenekleri keşfedin ve gelecek vaat eden genç yıldızları eğitin.
Ekibin gelecekteki gelişim yönü için akıllı stratejik zihin ve geniş kapsamlı vizyon.
Sabır, fırsatları yakalama, sorunları analiz etme, sorunları çözme, tüm ekip için bir bağlantı duygusu yaratma ve her an her zaman doğru seçimler yapma gibi bir dizi durumsal nitelik.

Her üç rolü de iyi yapabilen, o kişi kesinlikle yetenekli bir Futbol Menajeri olacak.

Takım menajeri olarak kendi yolunuzu oluşturacak, yolu çizecek ve her bir oyuncunuzun o yolda en sorunsuz şekilde ilerlemesini sağlayacak tüm araçları bulan hem bir koç hem de bir yönetici olacaksınız. Football Manager 2022 Mobile, bugün mobil cihazlarda en yüksek puan alan Football Manager oyunlarından biridir.

Oynanış 2021 versiyonundan pek farklı değil

Football Manager 2022 Mobile, yönetim becerilerinizi sergilemeniz için 123’ten fazla farklı turnuvaya sahiptir. Football Manager 2022 Mobile’ın önemli bölümlerinin çoğu uzun bir yolculuk etrafında dönüyor. Başlangıçta sadece yeni bir futbol kulübü kurmak için yeterli kaynağa sahip olacaksınız.

Ardından, her oyuncunun güçlü yanlarını anlamak için her oyuncuya koçluk yapmaya başlarsınız. Devam ederek, küçük bir ulusal maç için ilk stratejinizi belirleyeceksiniz. Bu ilk birkaç sefer size hızlı bir şekilde iyi bonuslar getirecektir. İlk seferde toplanan bilgi ve yönetim becerilerinin gelecekte daha uzun adımlar atmanız için temel oluşturması önemlidir.

Kadronuz tam değilse transfer pazarına gidebilirsiniz. Kelimenin tam anlamıyla, cebinizde yeni neslin dünya yıldızlarına ve dahilerine sahipsiniz. Onları işe almak için yeni keşif araçlarını kullanın ve onları zahmetsizce ödüller kazanabilecek bir kadroya dahil edin.

Oluşturduğunuz takımdan ve taktiklerden memnun olduğunuzda, dikkatinizi maç gününe çevirmenin zamanı geldi. Her maçtan önemli anları ve tartışma noktalarını gösteren klasik 2D yarışma motorumuzda vizyonunuzun hayata geçmesini izleyin.

FM22 Mobile, ayrıntılardan ödün vermeden kompakttır ve oyunun zirvesine hızla ulaşmak isteyen yöneticiler için anında yönetim eğlencesi sağlar. FM22 Mobile, bu yılın önemli yeni özellikleriyle diğer mobil futbol oyunlarından daha da önde.

BU SEZON YENİ

YEPYENİ BİR YARIŞMA
Yeni potansiyelin kilidini açın ve her kariyerde beş ülkeye kadar yükleyin. Güney Afrika liginin eklenmesi sayesinde artık ilk kez Afrika kıtasındaki ligleri de oynayabilirsiniz.

YENİLENMİŞ İZCİLİK
Yeniden tasarlanan İzcilik araçlarıyla işe alım dahisini bir sonraki seviyeye taşıyın. Bir oyuncuda tam olarak aradığınız nitelikleri belirtin ve ekibinizi yeni nesil küresel yıldızları bulmak için görevlendirin.

YENİLENEN TRANSFER MÜZAKERELERİ
Anlaşmaları kendi şartlarınıza göre kapatın ve şimdiye kadarki en gerçekçi ve rekabetçi transfer pazarımıza hükmedin. Çeşitli tekliflere yanıt verme yeteneğiyle, oyuncu alımını daha önce hiç olmadığı gibi kontrol edebilirsiniz.

SEZONUNUZUN HİKAYELERİ
Her sezondaki önemli anlar, yepyeni medya hikayelerinin eklenmesiyle artık daha da fazla ağırlık taşıyor. Gazeteciler, güçlü bir başlangıç ​​yapıp yapmadığınızı veya bir sakatlık kriziyle mücadele edip etmediğinizi bilirler ve sorularını buna göre ayarlarlar. Medya sirkinde yolunuzu bulabilir misiniz?

YENİ NESİL YÜZLER
Serinin tarihinde ilk kez, yeni oluşturulan oyuncular için AI fotoğraflarıyla çocuk dahilerinizi ve oyuncularınızı kişiselleştirin.

EK EKLER
Bunu FM Mobile’ın şimdiye kadarki en sürükleyici versiyonu yapmak için daha birçok iyileştirme ve iyileştirme var. Deneyimli oyuncular ayrıca yeni bir ana kontrol paneli, gelişmiş bir oyuncu araması ve çok daha fazlasını fark edecekler.

© Sports Interactive Limited 2021. SEGA Publishing Europe Limited tarafından yayınlanmıştır. Sports Interactive Limited tarafından geliştirildi. SEGA ve SEGA logosu,

SEGA Corporation’ın veya bağlı kuruluşlarının tescilli ticari markaları veya ticari markalarıdır. SEGA, ABD’de kayıtlıdır. Patent ve Marka Ofisi. Football Manager,

Football Manager logosu, Sports Interactive ve Sports Interactive logosu, Sports Interactive Limited’in tescilli ticari markaları veya ticari markalarıdır.

Tüm hakları Saklıdır. Diğer tüm şirket adları, marka adları ve logolar ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir.

 

Spel apk Download
apk indir 

Computer & GSM

news 
Her dilden Her telden 
Spel apk Download

APK indir  Top Eleven 2022 FUTBOL MANAGER apk indir

Yenilikler

13.3.2
Fix issue where some users could not access their save games
Minor data changes

Video

Görüntüler

ETİKETLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları