Notice: amp_is_available fonksiyonu hatalı çağırıldı. `amp_is_available()` (or `amp_is_request()`, formerly `is_amp_endpoint()`) was called too early and so it will not work properly. WordPress is currently doing the `init` hook. Calling this function before the `wp` action means it will not have access to `WP_Query` and the queried object to determine if it is an AMP response, thus neither the `amp_skip_post()` filter nor the AMP enabled toggle will be considered. It appears the plugin with slug `jetpack` is responsible; please contact the author. Daha fazla bilgi için lütfen WordPress hata ayıklama adresine bakın. (Bu mesaj 2.0.0 sürümünde eklendi.) in /home2/serd7175/public_html/wp-includes/functions.php on line 5835
Google Pixel 6 Pro ‘montajlanma’ videosu sızdırıldı! | Apk İndir, Oyun, Game , Android , IOS , MAC ,WINDOWS, Teknoloji haberleri . APK Full İndir,
Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home2/serd7175/public_html/wp-content/themes/appyn/functions.php on line 1451

Google Pixel 6 Pro ‘montajlanma’ videosu sızdırıldı!

TELEGRAM
0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Google Pixel 6 Pro ‘montajlanma’ videosu sızdırıldı!

Google, Pixel 6 ve Pixel 6 Pro modellerinden oluşan yeni amiral gemisini 19 Ekim’de tanıtacak. Yaklaşık 10 gün sonra ABD’de gerçekleşecek aktiflik Türkiye saatiyle akşam 20:00′a denk gelecek. Android 12 işletim sistemiyle kutudan çıkması beklenen akıllı telefonlar hakkında şimdiye kadar birden fazla ayrıntısı öğrenmiştik.

Gündeme düşen yeni görüntü, bugüne kadar eşi/benzeri pek rastlanmayan tipten. YouTube kanalında 12 abonesi bulunan ve aygıtın üretildiği fabrikanın personellerinden biri olduğu varsayım edilen “Zeus Olympus” isimli kullanıcı, Pixel 6 Pro modelinin montajlanma görüntüsünü paylaştı.

Google Pixel 6 Pro iç donanımları yakından gözüküyor

“Pixel 6 Pro assembly video” ismiyle paylaşılan görüntü, alışılageldik aygıt sökme imajlarından biraz farklı. Zeus Olympus, kameranın karşısında konuşarak eşzamanlı bir biçimde telefonu birleştirmiyor. Bunun yerine muhakkak anlarda kaydettiği farklı kısa görüntüleri derlemiş üzere bir izlenim bırakıyor.

Görüntüde rastgele bir insan sesi de mevcut değil. Geriye eklenen bir fon müziği eşliğinde kısa imgeler izliyoruz. Ayrıyeten her saniye/dakika ekranda belli notlar çıkıyor. Zeus Olympus, bu notlarda o an hangi süreci yaptığıyla birlikte izleyiciye sunmak istediği ek bilgileri listeliyor.

Görüntü, akıllı telefon kasasının belirli başlı temas noktalarının yağlanmasıyla başlıyor. Sonrasında teker teker mikrofon, hoparlör, SIM tepsisi üzere modüller yerlerine takılıyor. Devamında UWB ve FLAM konnektörleri MLB’ye bağlama süreci gerçekleştiriliyor. Kameralar da yuvalarına oturtulduktan sonra geriye kalan donanımların ilişkisi hallediliyor. Son olarak 5,003 mAh olduğu belirtilen bataryanın da takılmasıyla görüntü sona eriyor.

Pixel 6 Pro montajlanma görüntüsünün kaynağı ise şimdi muhakkak değil. Paylaşan kullanıcının, fabrikada çalışan bir personel olduğu varsayım edilse de bunun kesin olup olmadığını bilmiyoruz. Münasebetiyle manzaraların gerçeği yansıtmama ihtimalini de hesaba katmakta yarar var.

APK indir  M1 Pro ve M1 Max işlemcili 16 inç MacBook Pro tanıtıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları