Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/serd7175/public_html/wp-content/themes/appyn/functions.php on line 1451

Google, ücretli üyeliklerini ‘Pixel Pass’ ile bir araya getiriyor

TELEGRAM
0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Google, ücretli üyeliklerini ‘Pixel Pass’ ile bir araya getiriyor

Google son yıllarda fiyatlı üyelik seçeneklerini oldukça artırdı. Evvelce G Suite dışında bir fiyatlı servis görmezken, son iki yılda pek çok aboneliğin geldiğini gördük. YouTube Premium ve Google One üzere tüm fiyatlı üyelikler artık Pixel Pass çatısı altında birleşiyor. Bu abonelik sistemi şu an sırf Google Pixel telefonlar için mevcut.

Pixel Pass, Pixel telefonlara tüm abonelikleri getirecek

Pixel telefonunuz için bu üyeliği satın alırsanız tüm fiyatlı servislerle birlikte 200 GB boyutunda Google One alanına da sahip oluyorsunuz. Pixel Pass Bundle ile sahip olamadığınız tek ayrıcalık Google Fi, 5 dolar daha ödeyerek ona da sahip olabiliyorsunuz. Google Fi hariç tüm Pass içeriğinin fiyatı ise Pixel 6 için 45 dolar, Pixel 6 Pro için ise 55 dolar.

Google, ücretli üyeliklerini ‘Pixel Pass’ ile bir araya getiriyor

Fiyatlı üyeliklere ek olarak aygıtınız için 1 yıl daha garanti daha tanımlanıyor. Yani bu fiyata dahil olarak aygıtınıza ek garanti de almış oluyorsunuz. Bu da Pixel 6 Pro için oluşan 10 dolarlık fiyat farkını açıklıyor.

Pixel 6 serisi Türkiye’de satılmayacağından, bu servisin Türkiye’ye gelişi hakkında varsayım bile yapamıyoruz. Tekrar de Google sonraki yıllarda, Pixel Pass’ten farklı olarak tüm aboneliklerin olduğu bir bundle satabilir.

Sizce Pixel Pass mantıklı bir sistem mi? Türkiye’de olsa alır mıydınız?

APK indir  Intel’in 12.nesil işlemcileri ortaya çıktı! İşte fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları