Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/serd7175/public_html/wp-content/themes/appyn/functions.php on line 1451

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Gotham Knights'ın Yeni Videosu Court of Owls'ı Açığa Çıkartıyor

DC Külliyatı içerisinde Gotham şehrinin çok özel bir yeri vardır. Kendine has karanlık atmosferi, yozlaşmış yapısı ve şüphesiz ikonik kötü adamlarıyla birlikte Gotham’da var olmak bile büyük bir varoluş sancısıyla birlikte geliyor. Bu şehrin arka planında yer alan gizli örgüt Court of Owls ise olayları çok daha farklı bir boyuta kalıyor. Batman’in bile baş etmekte çok zorlandığı bir örgüte karşı Batman’i olmayan bir Gotham’ın ne kadar şansı olacak? İşte Gotham Knights oyunu tam olarak bu soruya cevap veriyor.

Çizgi romanlarda Batman olmayan bir dönemde Baykuşlar Divanı işlenmişti ve Robinlerin bir araya gelmesi olayları bambaşka bir noktaya taşımıştı. 2022 yılında çıkış yapacak olan Gotham Knights oyununda belki Batman yok ama Red Hood ve Nightwing gibi o tedrisattan geçmiş isimler yer alıyor. Bu son video bizlere Baykuşlar Divanı hakkında çok bilgi vermese de bu açığı da yakında gidereceğiz 🙂 Gotham’ın derinliklerinde Talonlar ile savaşmaya başlamadan önce düşmanınızı iyi tanımakta fayda var.

APK indir  Microsoft, Windows 10'u Unutmadı: Windows 10 Güncelleme Takvimi Açıklandı!

ETİKETLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları