Grand Truck Simulator 2 apk MOD MEGA HİLELİ

1.0.32
APK indir Son sürümTELEGRAM
4.3/5 Oylar: 336,768
Geliştirici
Pulsar GameSoft
Güncellendi
Jan 26, 2022
Sürüm
1.0.32
Gereksinimler
4.4
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Başlıklar

Grand Truck Simulator 2 ,apk MOD, MEGA HİLELİ,

Oyun mağazasında sürüş ve yarış kategorisindeki birçok oyun mevcuttur. Sürüş, her zaman yeni unsurlarla keşfedilen en eski oyun alanlarından biri olduğu için birçoğunu zaten oynadık.

Araba sürmenin kendine has bir eğlencesi ve keyfi vardır, bu da kuralları çiğnemenizi ve dünyadaki yaklaşımınızı göstermenizi sağlar. Şimdi eğlenceyi tartışmak için burada sürüş oyunu hakkında konuşacağız. Kullanıcılar, rahat bir oyun deneyimi sundukları için cihazlarında her zaman en az bir yarış veya sürüş oyunu yüklüdür.

Bu tür oyunlarda stratejiler geliştirmenize ve planlama konusunda çok düşünmenize gerek yoktur. Her şeyi bir sürprizle karşılamanız ve hızlı kararlar vermeniz gerekiyor. Bu nedenle, niş içindeki oyunlar her şeyden çok sevilir ve geliştiricilerden zamanında yükseltilir.

Grand Truck Simulator 2 ,apk MOD, MEGA HİLELİ,

Grand truck simulator 2 mod apk, çoğu kullanıcının zaten sahip olduğu ikonik kamyon sürüş oyunlarından biridir, bu yüzden bu yeni güncellemeye hazırlar. Sert ve Cesur Sürüş, oyunun sunduğu şey, hareketlerle başa çıkmak için olağanüstü özellikler.

Normal bir sürücünün atanmasıyla başlayacak, engellerden geçecek ve malları buradan oraya taşıyacaksınız. Ama biliyorsunuz ki Grand truck simulator 2 mod apk, bize eşsiz sürüş fonksiyonları ve araçları sunuyor-

mal taşıyan farklı ülkeleri ve şehirleri keşfedebiliriz. Bir profesyonel gibi seçilecek ve sürülecek çeşitli kamyonlar; para kazanarak onları yükseltin ve özelleştirin.

Üstelik sıfırdan başlayarak kendi imparatorluğunuzu kurabilir, şirketinizi kurabilir, markanızı kurabilir, şoför kiralayabilir, ulaşımda anlaşmalar yapabilir ve oynanışta çok para kazanabilirsiniz.

Büyük kamyon simülatörü 2 mod apk

Grand truck simulator 2 mod apk, web sitemizde bulunan orijinal oyunun en özgün ve çalışan modlarından biridir. Sürümü aşağıdaki bağlantıdan indirebilir ve çeşitli mod özelliklerinin keyfini çıkarabilirsiniz.

Araçları, sürüş becerilerini, hareketleri, güvenlik aksesuarlarını ve özelleştirilmiş ekipmanı yükseltmek ve geliştirmek için sınırsız para ve madeni para. Malları taşımak için kilitli olmayan kamyonlar ve kilitli olmayan yerler.

APK indir  Bus Simulator Ultimate 2023 MOD APK SINIRSIZ PARA HİLELİ

Şirketi açmak için ücretsiz erişim, aşamaların kilidini açmak ve markanızı başlatmak için ücretsiz para. Mağazada oyundan herhangi bir aksesuar ve cihaz satın almak için ücretsiz alışveriş.

Bu varyant, reklam engelleme politikasıyla birlikte gelir ve oyunun kesintisiz akışının keyfini çıkarmanızı sağlar. Kurulum sırasında herhangi bir köklendirmeye gerek yoktur ve bu nedenle kullanıcıların rahatlaması için antiban özellikleri sunar. Gecikme ve sabit hata olmaması, onu yüklemek için güvenli ve güvenli mod sürümlerinden biri yapmaz.

Grand Truck Simulator 2 MOD APK

Özellikler

Grand truck simulator 2 mod apk, oyundaki sürüş deneyiminizi geliştirmek için bu güncellemede inanılmaz özellikler ve özel işlevlerle birlikte geliyor. Aşağıda, oyunun bazı orijinal özelliklerini ve oyun araçlarını tartıştık.

Sınırsız kamyon sürüşünü ve cesareti deneyimleyin

Grand truck simulator 2 mod apk, tır türünde daha önce hiç olmadığı kadar sürüş keyfini çıkarmanızı sağlar. Çeşitlerden en sevdiğiniz kamyonları seçebilir ve ardından yolu geçmenin sonsuz yolculuğuna başlayabilirsiniz.

Malları taşıma görevinin ardından, yolunuzu seçmekte özgür olacaksınız. Oyunda karşılaşacağınız birkaç ikonik rota, yol boyunca engeller ve engellerle dolu. Klasik sürüş becerilerinizi kullanın ve yolunuza çıkan hemen hemen her şeyi cesaretle yenerek hedefe ulaşın.

Çeşitli kamyonlar ve özelleştirme teklifleri

Grand truck simulator 2 hileli mod apk’da kullanıcılar verilenler arasından en sevdikleri kamyonu seçecekler. Farklı milletlerden birçok kamyon var ve üretim, canlı stil ve görünümde mevcut.

Elinizden gelenin en iyisini yapmalı ve yol boyunca ortaya çıkan engelleri aşmalısınız. Bazı premium kamyonların kilidinin para kazanılarak açılması gerekiyor ve hepsi birçok yönden özelleştirilebilir.

Kamyonu seçmeli ve renk, stil, motor, operatörler vb. konularda gerekli özelleştirmeyi uygulamalısınız.

Grand Truck Simulator 2 MOD APK

Deneyimlemek ve gezmek için Avrupa’nın canlı yerleri

Grand truck simulator 2 mod apk, kullanıcılara malları taşımak için birçok yer sunuyor. Kamyonlarınız ile farklı yerlere siparişle gidiyorsunuz. Tüm bu oyun yerleri, ülkelerin bulunduğu Avrupa dünyasında yer alır ve simüle edilir.

APK indir  Bowmasters: Archery Shooting 5.5.17

Hungry, Polonya, Almanya, İtalya vb. dahil olmak üzere 16 ülkede ve 60’tan fazla şehirde popüler yerleri keşfedin. Oyunda gerçekçi bir dünya yaşayabilmeniz için Avrupa ülkelerinin tüm popüler şehirleri oyun içinde kurulmuştur.

Girişimci olarak işi genişletin ve büyütün

Oyun, her zaman kamyon sürme kapsamı ile sınırlı değildir. Oyuna günlük sürüşten başlarsınız – malları bir yerden diğerine taşırsınız. Bu süreçte çok para kazanacaksınız, bu yüzden mümkün olduğunca tasarruf etmek için çok çalışın.

Siz taksiler parayı akıllıca kullanarak ulaşımla ilgili kendi şirketinizi veya firmanızı kuruyorsunuz. Yeni sürücüler alın ve kamyon satın alın. Anlaşmalar yapın ve nakliye işinize başlayın. Oyunda bir girişimci olarak çok para kazanın ve zengin olun.

Gerçekçi fizik hareketi ve olağanüstü grafikler

Grand truck simulator 2 mod apk, kullanıcılara kamyon sürme, canlı gösteriler yapma ve rota üzerindeki engelleri ele alma eylemi sunar. Oyunda yaptığınız aksiyon, dönüş, stil, aşk gibi her şey gerçek fiziği yansıtıyor.

Bu, her sürüş eyleminin veya kazanın gerçekte olması gereken sonuca yol açacağı anlamına gelir. Oyunda yer alan fizik ilkeleri bunlar. Oyun, inanılmaz sürüş deneyimi için ultra HD grafik temsili ve gerçekçi simülasyonla tasarlanmıştır.

Grand Truck Simulator 2 MOD APK

çözüm

Ücretsiz kamyon sürüş deneyiminin keyfini çıkarmak için Grand truck simulator 2 mod apk’yı indirin. Avrupa’nın güzel yerlerini ve şehirlerini dolaşın.

Eşyaları stil ve hareketlerle taşıyın, cesaretle para kazanmanın keyfini çıkarın ve şirketinizi marka haline getirmeye başlayın. Para kazanın ve sürüş becerilerinizi, kilidi açılmış premium kamyonları ve yöntemlerinizi geliştirin.

Bu modda, ücretsiz, kilidi açılmış kamyonlar ve konumlar için kilidi açılmış özelliklerin ve işlevlerin, araçları yükseltmek ve geliştirmek, bir şirket kurmak ve daha fazlası için sınırsız paranın keyfini çıkarın.
Spel apk Download
apk indir 

APK indir  Modifiyeli Şahin Park Etme

Computer & GSM

APK INDIR  
Her dilden Her telden 
Spel apk Download

Yenilikler

- İşler menüsüne harita ön görselleştirme eklendi.
- Sosyal medya bağlantıları ekleyin.
- Oyun varlıklarını yüklerken menü hatasına olası düzeltme.

Sürümler

Sürüm Ağırlık Gereksinimler Tarih
1.0.34f3 - 5.1 07/12/2022

Görüntüler