Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/serd7175/public_html/wp-content/themes/appyn/functions.php on line 1451

GTA: San Andreas, Oculus Quest 2’ye geliyor!

TELEGRAM
0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildir

Tanım

GTA: San Andreas, Oculus Quest 2’ye geliyor!

2004 yılında Xbox ve PlayStation 2 konsollarına özel olarak piyasaya sürülen GTA: San Andreas, ortadan geçen 17 yılda neredeyse şimdiki her platform için tekrardan piyasaya sürüldü. Son olarak GTA: The Trilogy – The Definitive Edition ile grafikleri yenilenen ve elden geçirilen üretim, artık de Facebook’un sanal gerçeklik gözlüğü için yine geliştiriliyor.

GTA: San Andreas, bu defa de sanal gerçekliğe geliyor

Facebook’un yeni periyottaki projelerinin ve bilhassa MetaVerse projesinin masaya yatırıldığı Connect 2021 etkinliğinde sürpriz bir duyuru geldi. 11 Aralık tarihinde yenilenmiş grafiklerle yine karşımıza çıkacak olan GTA: San Andreas, Facebook’un ürettiği sanal gerçeklik gözlüğü Oculus Quest 2 için de piyasaya çıkacak.

GTA: San Andreas, Oculus Quest 2’ye geliyor!

Facebook ve Mark Zuckerberg cephesinden oyuna dair öbür rastgele bir bilgi paylaşılmadı. An prestijiyle oyunun PS2 ve Xbox için piyasaya sürülen ana versiyonu üzerinden mi yoksa grafiklerin yenilendiği Definitive Edition üzerinden mi geliştirildiği bilinmeyen. Buna rağmen Facebook, oyunun VR versiyonu üzerinde yıllardır çalışıldığını ve daha fazlasını paylaşmak için sabırsızlandıklarını belirtti.

GTA: San Andreas, Oculus Quest 2’ye geliyor!

GTA: San Andreas – The Definitive Edition, GTA III ve GTA: Vice City ile birlikte 11 Kasım 2021 tarihinde oyuncularla buluşacak. Her üç oyunda, yepyeni üretimlerin grafikleri elden geçirilmiş ve Unreal oyun motoruyla geliştirilmiş versiyonunu içerecek. Microsoft tarafından yapılan açıklamada, oyunun piyasaya sürüldüğü günden itibaren Xbox Game Pass dünyasına ekleneceği söylendi.

Pekala sizler oyunun sanal gerçeklik için yine geliştirilmesi hakkında neler düşünüyorsunuz? Sizce San Andreas’ı çok daha âlâ grafiklerle görebilecek miyiz? Görüşlerinizi bizlerle yorumlarda paylaşabilirsiniz.

APK indir  Mark Zuckerberg’a bir dava şoku daha

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları