HappyMod apk indir yukle free ucretsiz HappyMod apk 2021

Geliştirici
Download

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Başlıklar

HappyMod apk indir yukle free ucretsiz HappyMod apk 2021

Android cephesinde son günlerde HappyMod uygulaması yükselişe geçti. Peki, HappyMod nedir? Mağaza gibi görünen bu uygulamada neler var?

Google’ın işletim sistemi Android, açık kaynaklı olması ile resmi mağaza olan Play Store dışında APK. olarak uygulama yüklemeye imkan tanıyor. Bu sayede Android telefonlara farklı uygulamaları yüklemek mümkün. Bu uygulamalar arasında son zamanda HappyMod yükselişe geçti. Android‘cileri rağbet ettiği HappyMod uygulaması bakalım ne işe yarıyor?

HappyMod nedir?

Sadece Android telefonlara yüklenebilen bu uygulama aslında bir hile uygulaması diyebiliriz. Bildiğiniz gibi bazı oyunlara 3. taraf geliştiriciler modlar ve hileler yapabiliyor. İşte HappyMod da tam bu noktada devreye giriyor. Bu uygulama sayesinde tek tıklama ile ilgili oyunun hilesi veya modu varsa direkt indirip yükleyebiliyorsunuz.

HappyMod özünde oyunculara modlar sunan grup kaynaklı bir mod ağıdır. Bu ağ uygulamasında, oyuncular eğlence modlarını indirebilir, test edebilir ve en iyi modları seçebilir. Ayrıca modların yanında hileler de bu uygulamada yer alıyor.

HappyMod apk indir yukle free ucretsiz HappyMod apk 2021
HappyMod apk indir yukle free ucretsiz HappyMod apk 2021

Hile ve mod içerdiği için Play Store‘a kabul edilmeyen uygulamayı APK. olarak yükleyebiliyorsunuz. Bu uygulamayı yükledikten sonra destekli oyunlara modlar yükleyebiliyorsunuz.

Nasıl kullanıldığını aşağıdaki videoda detaylıca anlattık

Download ,HappyMod, APK, Mod, Apk ,2.7.2 ,.apk,

HappyMod, apk, indir ,yukle, free, ucretsiz, HappyMod, apk ,2021,

 

 

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları