Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/serd7175/public_html/wp-content/themes/appyn/functions.php on line 1451

Hawkeye Dizisinin Resmi Posteri Yayınlandı

TELEGRAM
0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Hawkeye Dizisinin Resmi Posteri Yayınlandı

Çizgi roman adaptasyonları yakın döneme damgasını vurmayı başardı. Hemen hemen her platformda muhakkak bir uyarlama içerikle karşılaşıyoruz. Şüphesiz bu işi en randımanlı şekilde yapan Marvel Sinematik Evreni oldu. Hawkeye dizisiyle birlikte yeni bir çizgi roman serisini ekrana taşıyacak olan Disney+, bu sefer en başından beri açık açık ilham kaynağını belli ediyor. Diziden yayınlanan son poster de Matt Fraction‘ın muhteşem Hawkeye serisine yapılmış şık bir referans.

Hawkeye Dizisinin Resmi Posteri Yayınlandı

Hawkeye dizisinden bu zamana kadar izlediğimiz tüm fragmanlarda oldukça eğlenceli bir yılbaşı hikayesi havası almıştık. Fraction’ın serisinde yılbaşı olmasa da eğlence düzeyi hep çok yüksekti. Bir süper kahraman çizgi romanından çok Kate Bishop ile Clint Barton‘un gündelik hayatına da sıkça değinen çizgi romanın esintileri fragmanlarda da karşımıza çıktı. Sürekli epik, kozmik, süper güçlü Marvel uyarlamalarından sıkılanlar için Hawkeye harika bir alternatif olacağa benziyor. Dizi 24 Kasım da ilk iki bölümüyle Disney+ üzerinden yayın hayatına başlayacak.

Hawkeye Dizisinin Resmi Posteri Yayınlandı

APK indir  Apple, şirket bilgilerini sızdıran eski çalışanına dava açtı!

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları