Human: Fall Flat indir yukle ucretsiz apk 2021

1.8
  • Ödeme
En eğlenceli, çok oyunculu fizik bulmaca platform oyununu keşfet!
APK indir Son sürümTELEGRAM
3.6/5 Oylar: 20,361
Geliştirici
Human:
Güncellendi
21.10.2021
Boyut
1,8G
Sürüm
1.8
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Human  Fall Flat indir yukle ucretsiz apk 2021

Human: Fall Flat, tek veya 4 oyuncuya kadar oynanabilen, havada asılı düşvari ortamlarda geçen bir şamatalı, neşeli bir fizik tabanlı platformdur.

Ücretsiz yeni seviyeler ile canlı topluluğunu ödüllendirir. Her düş seviyesi; malikanelerden, kalelere ve Aztek maceralarına, karlı dağlara, esrarengiz gece ortamlarına ve endüstriyel konumlara kadar

dolaşılacak yeni ortamlar sunar. Her seviyede birden çok yol ve mükemmel derecede şen bulmacalar ile keşif ve marifet ödüllendirilir.

Human  Fall Flat indir yukle ucretsiz apk 2021
Human  Fall Flat indir yukle ucretsiz apk 2021

DAHA FAZLA HUMAN, DAHA FAZLA KARGAŞA – O kayayı mancınığa takmak için yardıma mı ihtiyacın var? Yoksa duvarı kıracak biri mi lazım? 4 oyuncuya kadar çevrimiçi oyun ile Human: Fall Flat oyunu başka bir seviyeye çıkıyor.

ZİHİN AÇAN BULMACALAAR – Zorlu bulmacalar ve şamatalı çılgınlıklarla dolu açık uçlu seviyeleri keşfet. Yeni yolları dene ve tüm sırları keşfet!

BOŞ BİR TUVAL – İnşaatçıdan aşçıya, paraşütçüden madenciye, astronottan ninjaya kadar kıyafetler ile Human’ını istediğin gibi özelleştirebilirsin. Kafanı, üst ve alt gövdeni seç ve renklerle yaratıcılığını konuştur!

MUHTEŞEM ÜCRETSİZ İÇERİKLER – İlk günden beri ücretsiz olarak dört yeni seviye eklendi ve ufukta daha fazlası var. Bir sonraki düş ortamında neler olacak acaba?

CANLI BİR TOPLULUK – Yayıncılar ve Youtuber’lar benzersiz ve şenlikli oynanışı için akın akın Human: Fall Flat’e geliyor. Hayranları bu videoları 3 milyardan fazla izledi bile!

 

Human, Fall, Flat, indir, yukle, ucretsiz, apk ,2021,

APK indir  Text Now Free US Calls & Texts ucretsiz app apk mod telefon 2022 2021**

Yenilikler

Hayat kalitesini yükselten iyileştirmeler yapıldı, hatalar giderildi

Sürümler

Sürüm Ağırlık Gereksinimler Tarih
1.14 1,8G 6.0 13/09/2023

Görüntüler