Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/serd7175/public_html/wp-content/themes/appyn/functions.php on line 1451

Bu uygulamayı bildir

Tanım

İki Gizemli Sims 4 Güncellemesi Yolda

Dünya çapında milyonlarca hayranı olan The Sims 4, her geçen gün yeni bir ek paket ile büyüyor. Fakat yapılan açıklamaya göre 2021 yılına bir ek paket gelmeyecek. Henüz bu açıklama doğrulanmamış olsa da bilgi geliştiricilerin ağzından geldiği için pek de umutlanmamak gerek.

Fakat enseyi karartmayın değerli The Sims 4 hayranları. Çünkü yıl içerisinde sizleri oldukça hoş sürprizler bekliyor olacak. Yeni ek paket hakkında resmi Twitter hesabından ufak bir açıklama yayınlayan topluluk yöneticisi SimGuruFrost, Season of Selves’in yıl sonuna kadar devam edeceğini açıkladı.

Başka bir tweet’inde gelen soruları yanıtlayan yönetici, henüz “bahsetmedikleri” iki yeni güncellemenin yolda olduğunu da ifade etti. Bu güncellemeler Season of Selves içerisinde kendisine yer bulacak. Henüz yol haritasında görülmeyen bu güncellemelerin ne zaman geleceği ise büyük bir soru işareti.

APK indir  720p izle apk indir apk mod 720 indir 2021**

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları