Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/serd7175/public_html/wp-content/themes/appyn/functions.php on line 1451

iOS 15.1 Beta 4, geliştiriciler için yayınlandı!

TELEGRAM
0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildir

Tanım

iOS 15.1 Beta 4, geliştiriciler için yayınlandı!

Apple geçtiğimiz hafta yayınladığı iOS 15.1 Beta 3‘ün akabinde, iOS 15.1 ve iPadOS 15.1 Beta 4 sürümlerini kullanıma sundu. Geliştiricilerin erişimine açık olan yeni güncelleme ‘Developer Beta’ ismi altında yayınlanıyor. Son kullanıcıya hitap etmemekle birlikte günlük kullanım tecrübeniz olumsuz manada etkileyecek sıkıntılar barındırma ihtimali yüksek. Bu nedenle yüklemeden evvel iki sefer düşünmenizde yarar var.

iOS 15.1 Beta 4 kusur düzeltmeleri içeriyor

Paylaşılan bilgilere nazaran, iOS 15.1 Beta 4 ve iPadOS 15.1 Beta 4’te geliştiricileri ilgilendiren birtakım meseleler giderildi. Direkt geliştirici olmayan kullanıcılara yönelik rastgele bir yeniliğe değinilmedi. Yeni beta sürümlerinin yapı numarasının 19B5068a olduğu açıklandı. Apple, ‘Developer’ sayfasına güncelleme notlarını da ekledi.

iOS 15.1 Beta 4, geliştiriciler için yayınlandı!

Telefonunuzda Developer Beta profili yüklüyse, iOS 15.1 Beta 4′ü iPhone’un ayarlarından edinebilirsiniz. Öncelikle Ayarlar uygulamasını açın ve Genel > Yazılım Güncelleme kısmına girin. Akabinde güncellemeyi gördüğünüzde ‘İndir ve Yükle’ butonuna tıklayın. Apple, kısa bir doğrulama sürecinin akabinde yazılımı sunuculardan çekecek ve aygıtınıza indirecektir.

watchOS 8.1 Beta 4 ve tvOS 15.1 Beta 4 de yayında

Apple Watch’un işletim sistemi watchOS’in de beta sürümü güncellendi. Apple, iOS ve iPadOS ile birlikte watchOS 8.1 Beta 4 sürümünü yayınladı. Ayrıyeten Apple TV’de kullanılan tvOS işletim sisteminin betası da tvOS 15.1 Beta 4′e güncellendi.

Bunlara ek olarak macOS Monterey’in 10. Developer Beta sürümü kullanıma sunuldu. Geliştiriciyseniz Apple’ın resmi sayfasından yükleyebilirsiniz.

APK indir  iOS’un Kontrol Merkezi ile Shazam’da kaç şarkı bulundu?

ETİKETLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları