Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/serd7175/public_html/wp-content/themes/appyn/functions.php on line 1451

iPhone 13 aksesuarlarının Türkiye fiyatları aşikâr oldu

TELEGRAM
0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildir

Tanım

iPhone 13 aksesuarlarının Türkiye fiyatları aşikâr oldu

California Streaming etkinliğinde yeni serisini tanıtan Apple, Türkiye pazarını boş geçmedi. Birçok tezin tersine, duyurduğu seride uçuk bir fiyat değişimi yapmayan firma, telefonların ucuz sayılmayacak Türkiye fiyatlarını da açıkladı. Ayrıyeten aksesuar konusunda da süratli davranan şirket, iPhone 13 serisinin MagSafe dayanaklı aksesuarlarını listeledi.

iPhone 13, iPhone 13 Küçük, iPhone 13 Pro ve iPhone 13 Pro Max olmak üzere dört aygıttan oluşan yeni seri her zamanki üzere ağır ilgiyle karşılandı. Aktifliğin akabinde hızlanan Apple, ses getirecek aksesuarlarını birçok pazarda sergiledi. Bu pazarlardan birisi de elbette Türkiye oldu. İşte karşınızda yeni iPhone kılıfları…

Silikon Kılıflar

İki farklı materyal ile yeni kılıflarını satışa sunan Apple, rengarenk opsiyonları son kullanıcıya sunmakta. Silikon ve deri gereçli kılıflardan ucuz olanı elbette ki silikon seçeneği oldu.

Üretici, serideki dört iPhone 13 modeline de birebir kılıfları birebir fiyattan sunarken 8 farklı renk seçeneğini karşımıza çıkardı. Bunlar; Marigold, Yonca, Puslu Pembe, Koyu Abis, Pembe Pomelo, Gece Yarısı, Kutup Mavisi ve Kırmızı olarak sıralandı. Ek olarak MagSafe dayanağına de sahip olan aksesuarlar, şeffaf versiyonuyla da Apple’ın internet sitesinde yer aldı.

iPhone 13 aksesuarlarının Türkiye fiyatları aşikâr oldu

Tüm bu şeffaf kılıflar için Apple’ın belirlediği satış fiyatı 499 TL. Ek olarak kılıflardan birine sahip olmak isteyen kullanıcılara peşin fiyatına 3 taksit fırsatı da sunuluyor. Lakin silikon kılıfları satın alabilmek için bir müddet daha beklemeniz gerekecek.

Deri Kılıflar

Kıymetli değerli fiyatlara sahip olan deri kılıflar, tıpkı silikonlar üzere dört aygıt için de mevcut. Renk tarafında silikonlara nazaran farklılık gösteren bu aksesuarlar, kestirim edebileceğiniz üzere MagSafe takviyesine sahip.

Kızıl Kahverengi, Koyu Kiraz, Sekoya Yeşili, Gece Yarısı ve Mor Salkım renk seçenekleri deri kılıflarda mevcut.

APK indir  iPhone 13 tanıtıldı! İşte özellikleri ve fiyatı
iPhone 13 aksesuarlarının Türkiye fiyatları aşikâr oldu

Tıpkı silikonlar üzere deri kılıflar da şimdi satışa hazır değil. Apple’ın resmi Türkiye sitesinde aksesuarlar ile ilgili resmi bir satış tarihi duyurulmazken, MagSafe dayanaklı deri iPhone 13 kılıflarının 529 TL‘den satışa çıkacak.

MagSafe dayanaklı Deri Cüzdan

Apple’ın Türkiye sitesinde yayınladığı son aksesuar, kılıfların gerisine takılabilen Deri Cüzdan oldu. Bu eser, kılıflardaki ve kendi üzerindeki MagSafe sistemi sayesinde telefonun gerisine sabitlenebiliyor. Deri kılıflarla birebir renk seçeneklerine sahip olan cüzdan MagSafe takviyeli kılıflara ahenk sağlıyor.

iPhone 13 aksesuarlarının Türkiye fiyatları aşikâr oldu

Son olarak cüzdanın ülkemizdeki satış fiyatının 529 TL olduğunu söyleyebiliriz. Pekala ya siz Apple’ın yeni aksesuarlarını nasıl buldunuz? Fikirlerinizi bizlerle yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları