Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/serd7175/public_html/wp-content/themes/appyn/functions.php on line 1451

iPhone 13 servis fiyatları açıklandı!

TELEGRAM
0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildir

Tanım

iPhone 13 servis fiyatları açıklandı!

Apple, dün California’da düzenlediği aktiflikte yeni iPhone 13 serisi, Watch Series 7, yeni iPad üzere pek çok eserlerini sergiledi. Daha güçlü bir işlemci, gelişmiş kamera özellikleri ve revize edilmiş dizaynla gelen iPhone 13 serisi, aktifliğin en dikkat çeken eserleri oldu.

iPhone 13 serisinin piyasaya çıkmasından çabucak sonra Apple, geçtiğimiz yılki modellerden; iPhone 12 Pro/Max ve XR modellerinin üretimlerini de durdurdu. Tüm bu gelişmelere ek olarak yeni iPhone’ların ekran tamir ve pil değişim fiyatları de muhakkak oldu.

iPhone 13 serisinin tamirat fiyatı, satışa çıkmadan aşikâr oldu

Yeni iPhone 13 serisi 17 Eylül tarihinden itibaren ön siparişe sunulacak. Aygıtların şimdi satışlarına birkaç gün kala Apple, ekran değişim ve pil değişim fiyatlarını açıkladı. Buna nazaran garanti dışında kalan iPhone 13 serisinin ekran değişim fiyatı sırasıyla şöyle olacak:

  • iPhone 13 küçük: 229 dolar
  • iPhone 13: 279 dolar
  • iPhone 13 Pro: 279 dolar
  • iPhone 13 Pro Max: 329 dolar

Apple’ın iPhone 13’lerin ekranı için belirlediği fiyatlar üstteki üzere. Lakin bu fiyatlar AppleCare+ satın alan kullanıcıları için sırf 30 dolar. Yani AppleCare+ alan kullanıcılar her ne olursa olsun ekran değişimini 30 dolarlık bir maliyetle yaptırabilecek.

iPhone 13 servis fiyatları açıklandı!

Öte yandan pil değişim fiyatı de tekrar muhakkak oldu. Buna nazaran iPhone 13’lerin pil değiştirme maliyeti 69 dolar olarak açıklandı. Lakin AppleCare+ satın alınması durumunda bu değişimler fiyatsız olarak yapılacaktır.

Apple’ın ekran ve pil için belirlediği değişim fiyatları şimdilik bunlar. Fiyatların ülkemizde de tıpkı sayılara sahip olup olmayacağı bilinmiyor. Ayrıntılar önümüzdeki günlerde netlik kazanacaktır.

APK indir  Intel’in 12.nesil işlemcileri ortaya çıktı! İşte fiyatları

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları