Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home2/serd7175/public_html/wp-content/themes/appyn/functions.php on line 1451

iPhone 13 tanıtıldı! İşte özellikleri ve fiyatı

TELEGRAM
0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildir

Tanım

iPhone 13 tanıtıldı! İşte özellikleri ve fiyatı

Apple her yıl olduğu üzere klasikleşen iPhone aktifliğini düzenledi. Dijital olarak yapılacak aktiflikte en yeni iPhone modelleri karşımıza çıktı. Bununla birlikte, geçen yıl çıkan telefon sayısı bu yıl da değişmedi. İşte iPhone 13 modelinin özellikleri ve fiyatı!

iPhone 12 serisi ile iPhone 5’de gördüğümüz kalın kasa üslubuna geri dönen, ayrıyeten öteki eserlerinde de bu tasarımı benimseyen Apple, iPhone 13 ile bu geleneğini sürdürdü. Akıllı telefon pazarında son periyotlarda liderliği rakiplerine kaptıran şirket, yeni akıllı telefonlarıyla bu düşüşü de bilakis çevirmeyi hedefliyor.

iPhone 13 özellikleri

Tüm seride olduğu üzere iPhone 13, Apple A15 Bionic işlemciden gücünü alıyor. Bu durum kendisini en güçlü iPhone modeli yapmaya kâfi oluyor. Geçtiğimiz yıl giriş modeli 64 GB depolama alanına sahip olan telefon, bu yıl 128 GB depolama alanıyla giriş yapıyor. Bilhassa aygıtın giriş düzeyi modelinin depolamasının artması da rakiplerinin işini zorlaştıracak.

iPhone 13 tanıtıldı! İşte özellikleri ve fiyatı

Apple A15 işlemcisi ile en güçlüsü

5 nm fabrikasyon süreci ile üretilen A15 Bionic işlemcisi, iPhone 13 ailesinin tüm üyelerine güç veriyor. 15 milyar transistörden oluşan işlemci, ikisi yüksek frekanslı olmak üzere 6 çekirdekderi oluşuyor. Bununla birlikte aygıtta 5G kontağı ve WiFi 6 teknolojisi yer alıyor.

iPhone 13 tanıtıldı! İşte özellikleri ve fiyatı

Güncelleniyor…

APK indir  iPad küçük 6 için Apple Pencil sürprizi

ETİKETLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları