Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/serd7175/public_html/wp-content/themes/appyn/functions.php on line 1451

Bu uygulamayı bildir

Tanım

iPhone Kullanıcıları, Artık Tehlikeli Uygulamaları Bildirebilecek

Apple, WWDC 2021’de yeni Uygulama Saklılığı Raporu özelliğini duyurmuştu. Bu özellik uygulamalara ne üzere müsaadelerin verildiğini, uygulamaların çalıştığı mühlet içinde kullanıcıların hangi bilgilerine eriştiği ve dış kaynaklardan hangi web siteleriyle bağlantıda bulunduğunu göstermesiyle ilgi çekerken, artık bu özellik iPhone ve iPad’lerde kullanıma sunuluyor.

Uygulama Saklılığı Raporu özelliğini iOS 15.2 beta sürümüyle iPhone ve iPad’lerde kullanıma sunulduğunu duyuran Apple, böylelikle kullanıcılara kullandıkları uygulamalar üzerinden güvenlik noktasında şeffaflık sağlayacak.

İş yalnızca bununla da kalmıyor. Öte yandan kullanıcıların kullandıkları uygulamalarda muhtemel bir tehlike olduğunu düşünmeleri halinde, Uygulama Aktifliğini Kaydet tuşuna dokunarak uygulamayı incelenmesi için Apple’a rapor edebilmelerine de imkan tanıyor.

Yeni özellii aktifleştirmek için Ayarlar > Zımnilik > Uygulama Kapalılığı Raporu > Uygulama Kapalılığı Raporunu Aç yolunu izleyebilirsiniz.

Uygulama Kapalılığı Raporu özelliği şu anda sırf iOS 15.2 beta ve iPadOS 15.2 beta sürümlerinde mevcut olsa da bu özellik, sadece birkaç hafta içinde sunulacak iOS 15.2’nin son sürümüne de dahil edilecektir.

APK indir  720p izle apk indir apk mod 720 indir 2021**

ETİKETLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları