Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/serd7175/public_html/wp-content/themes/appyn/functions.php on line 1451

Kingston FURY’den Eşsiz DDR5 Performansı

TELEGRAM
0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Kingston FURY’den Eşsiz DDR5 Performansı

Bellek eserleri ve teknoloji tahlillerinde dünya önderi Kingston Technology Company, Inc.’in oyun kısmı olan Kingston FURY, son teknoloji Kingston FURY™ Beast DDR5’i piyasaya sürdü. Kingston FURY Beast DDR5; sürat iyileştirmeleri, 4800MHz1’de Tak ve Çalıştır1 özelliği ve 16’dan 32’ye çıkan serileri ve 8’den 16’ya yükselen data uzunluğuyla yeni kuşak platformlarından daha yüksek performans almak isteyen oyuncular ve teknoloji meraklıları için ülkü bir eser olarak öne çıkıyor.

Kingston FURY Beast DDR5, Intel® Z690 yonga seti ve 12. kuşak Intel® Core™ işlemcilerin (kod ismi “Alder Lake-S”) piyasaya sürülmesiyle senkronize olarak geliyor. Böylelikle Intel DDR5’in performans ve data bütünlüğü geliştirmelerini global bir izleyici kitlesine getiren yeni bellek standardını kullanan birinci platform olma özelliğini taşıyor.

Suratı, kapasiteyi ve güvenilirliği daha da ileriye taşıyan Kingston FURY Beast DDR5, yüksek süratlerde gelişmiş güvenirlilik sağlayan yerleşik ECC (ODECC), artırılmış verimlilik sunan çift 32 bit alt kanallar ve modül üzerinde güç idaresi üzere gelişmiş özelliklerden oluşuyor. Buna ek olarak en çok muhtaçlık duyulan vakitlerde kullanmak için entegre devre de (PMIC) eserin bir öbür özelliği. Kingston FURY Beast DDR5; en ekstrem oyunları oynarken, 4K+’da canlı yayın yaparken ya da büyük animasyonlarda ve 3D render alırken tarz ve performansı problemsiz bir formda birleştirerek gereksinim duyulan yükseltmeyi sağlıyor.

Kingston DRAM İş Kolu Yöneticisi Kristy Ernt: “Merakla beklenen DDR5’in gelmesinden ve bunu Kingston FURY teknolojisiyle sunmaktan büyük bir heyecan duyuyoruz. Sonunda DDR5 hem oyuncular hem de teknoloji meraklıları için hazır. Kullanıcıların, dünyanın önde gelen anakart üreticileri MSI®, ASUS®, ASRock®, ve Gigabyte™ tarafından test edilip onaylanan Kingston FURY Beast DDR5’i inançla kullanabilecekleri için gurur duyuyoruz2.” diyor.

APK indir  Apex Legends'ın Yeni Fragmanında Ash'in Yeteneklerine Yakından Bakıyoruz

Kingston FURY Beast DDR5 ayrıyeten, Intel XMP 3.0 için hazır ve sertifikalı. Kullanıcıları kolay, istikrarlı ve sertifikalı bir sürat aşırtma tecrübesi bekliyor. Eser ayrıyeten; yeni özellikler, suratlar ve zamanlamalar için iki özelleştirilebilir profiliyle oyunculara eşsiz oyun tecrübeleri sunuyor.

Kingston FURY Beast DDR5, 4800 MHz ve 5200 MHz suratlarında 16GB’lık tek modüller ve 2’li kitler halinde sunuluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları