Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/serd7175/public_html/wp-content/themes/appyn/functions.php on line 1451

LinkedIn, geç kaldığı özelliği nihayet getiriyor!

TELEGRAM
0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildir

Tanım

İş dünyasının sosyal medya platformu LinkedIn, hepimizin günde en az birkaç dakikasını harcadığı bir platform. Platformun Microsoft cephesine geçiş yapmasıyla bazı yeni özellikleri getirmekte aceleci olduğunu görmüştük. Bunlardan bazıları faydalı bulunsa da bazıları ise çok geçmeden kaldırılmıştı. LinkedIn’in artık getirmesini istediğimiz karanlık mod, nihayet küresel olarak dağıtılacak.

LinkedIn karanlık mod desteğini nihayet getiriyor

Eğer güncel bir Android ya da iOS sürümünü kullanıyorsanız işletim sisteminin sağladığı destekle LinkedIn’de karanlık modu denemiş olabilirsiniz. Ancak bu destek uygulamanın kendisinden gelmediği için hala özelliği deneyimleyemeyen milyonlarca kullanıcı var. Kullanıcı sayısı 770 milyon bandında olan platform, artık her bir kullanıcısına karanlık mod desteğini sunmaya hazırlanıyor.

LinkedIn, geç kaldığı özelliği nihayet getiriyor!

Karanlık mod desteği için geç kalan tek platform LinkedIn değil, Facebook gibi devler bile mobil uygulamada bu desteği yeni getirdi. Sosyal medya uygulamalarında saatlerimizi harcayabiliyoruz ve bu saatler boyunca beyaz ışık, gözlerimizi epey yoruyor. Karanlık mod ile hem bir miktar pil tasarrufu sağlanabiliyor, hem de gözler daha az yoruluyor.

LinkedIn yeni özelliklere yoğunlaştı

LinkedIn son zamanlarda karanlık mod gibi yeniliklerin dışında da bir şeyler üzerinde çalışıyor. Daha önce gizlilik odaklı özelliklerin geldiğini ve hatta hikayeler özelliğinin bir süre test edildiğine şahit olmuştuk. Platform son zamanlarda çok ciddi güvenlik skandallarını da manşetimize taşısa da bu açıklarını yeni özelliklerle kapatmak istiyor.

APK indir  Twitter, Spaces özelliğini geliştirmeye devam ediyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları