Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/serd7175/public_html/wp-content/themes/appyn/functions.php on line 1451

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Minecraft hayranlarına Game Pass müjdesi!

Dünya tarihinin en çok satan oyunu Minecraft, PC oyuncularını sevindirecek. Minecraft Live 2021 etkinliğinde sahne alan geliştirici stüdyo Mojang, müjdeli haberi verdi. Oyunun iki farklı sürümü Xbox Game Pass abonelik sistemine dahil olacak.

Olağan kurallarda konsollardaki abonelik sistemlerine daha evvelce dahil olan üretim, PC kısmında uzun müddettir bekliyordu. Lakin Mojang, Minecraft paketi altında iki farklı sürüm yayınlayacak.

Game Pass PC’de artık 3 adet Minecraft olacak

Kasım ayında eklenecek paket ile, PC sahibi Game Pass abonelerine 3 adet Minecraft sunulmuş olacak. Getirilen birinci oyun Minecraft Dungeon olurken, üretimin Java ve Bedrock versiyonları da oyuncuları karşılayacak. Bilhassa Java sürümü epey sürpriz olurken, oyunu bugünlerine getiren üretime ilginin yüksek olması bekleniyor.

Bedrock versiyonuna nazaran büyük avantajları olan Java versiyonu, oyuncularında ilgisini epey çekiyor. Modlamaya çok uygun olan sürüm sayesinde, daha yaratıcı oyun tecrübeleri ortaya çıkabiliyor. Öte yandan Bedrock sürümünün de Java’ya göre kıymetli artıları bulunmakta. Çünkü Bedrock sahipleri çapraz platform tecrübesine sahip olabiliyorlar.

İki sürüm ortası geçişlerin de kolaylaşacağı öğrenilirken Mojang, Java ve Bedrock sürümleri ortası çapraz platform takviyesinin bulunmadığını yineledi. Daha evvelden de bu özelliğin olmadığını hatırlatan stüdyo, Game Pass PC eklemesi ile artması mümkün dedikodulara anında son verdi. Şayet oyunu arkadaşlarınızla oynamak isterseniz, herkesin tıpkı versiyondan bağlanacağından emin olmanız gerekecek. Bununla birlikte mağaza içerisine tek bir Minecraft eklemesi yapılacağı ortaya çıktı.

Minecraft hayranlarına Game Pass müjdesi!

Game Pass PC sisteminin elini güçlendiren bu ekleme ile Xbox’ta ön plana çıkmaya devam ediyor. Her geçen gün yeni üretimleri bünyesine katan sistem, beklentileri yükseltiyor. Bilhassa dünyanın en çok satan oyununa da sahip olan Microsoft, rakiplerine de göz dağı veriyor. Bakalım oyun dünyası, Xbox cephesinin beklediği kaideler altında gelişmeye devam edecek mi? Bekleyip göreceğiz.

APK indir  PlayStation 5 için büyük güncellemeye son saatler!

Pekala sizler Minceraft‘ın Game Pass PC sistemine eklenişi hakkında neler düşünüyorsunuz? Abonelik programının eli sizce güçlendi mi? Bununla birlikte şayet Game Pass üyesiyseniz, Minecraft‘ı oynayacak mısınız? Görüşlerinizi bizlere aktarmayı unutmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları