Bu uygulamayı bildir

Tanım

New World yine aynı sorundan muzdarip!

Amazon‘un oyun dünyasındaki tahminen de en başarılı işi New World olabilir. Piyasada bir türlü tutunamayan şirket, yeni imali ile şeytanın bacağını kırmak istiyor. Fakat şimdi tam versiyonu yeni çıkan oyun, oyunculara kendini bir türlü sevdiremedi.

Bilhassa beta sürecinde PC bozmaya kadar yanlışlarla dikkatleri üzerine çeken üretim, bir periyot ertelenmişti. Tam sürüm ile kusurların temizlendiğini aktaran Amazon, yanılmış olabilir. Çünkü baş belası bir sorun oyunculara maddi ziyanlar veriyor.

New World, değerli ekran kartlarına düşman oldu

Yayınlanan son rapora nazaran New World, beta sürecinden kalma kusur ile karşı karşıya kaldı. Bilhassa son model ekran kartlarını derinden etkileyen sorun, sınırsız kare suratlarının optimize olamamasından kaynaklanıyor olabilir. Beta sürecinde de bu durumu çözmek isteyen Amazon, oyunculara ayrıntılı bir kılavuz hazırlamıştı.

Karşılaşılan yanılgı nedeniyle pek çok oyuncu, maddi ziyanlara uğrarken, sıkıntıdan en çok Nvidia üretimi RTX 3090 etkilenmekte. Bununla birlikte daha mütevazi sisteme sahip olan şahıslar, sıkıntısız bir biçimde New World‘ü deneyimleyebilmekteler.

New World yine aynı sorundan muzdarip!

Yanlışlar ve yanan ekran kartları oyuncuların canını sıkarken, piyasanın öncülerinden biri olan EVGA‘dan enteresan bir çıkış geldi. Ekran kartı üreten firma, sorunun oyunda olmadığını aktarırken, eserlerde sorun olabileceğini aktardı. Açıklamanın çabucak akabinde da donanımları kullanılamaz hale gelmiş oyunculara gerekli değişimler yapıldı. Fakat tüm bu olumlu gelişmelere karşın EVGA‘nın bu süreci devam ettirip ettirmeyeceği de merak konusu.

Oyun dünyasına süratli bir giriş yapan New World‘ün ne vakit düzeleceği ise merak konusu. Birçok oyuncu, oyunu deneyimlemekten epey çekiniyor. Bakalım üretim önümüzdeki süreçte pürüzsüz bir performans sunabilecek mi?

Sizler de New World ile alakalı görüşlerinizi bizlere aktarmayı unutmayınız.

New World sistem ihtiyaçları

APK indir  Ubisoft, oyunlarının çökmesine neden olabilecek uygulamaların listesini paylaştı

En az sistem ihtiyaçları:

 • İşletim sistemi: Windows 10 64-bit
 • İşlemci: Intel Core i5-2400 ya da dört çekirdekli, 3 GHz AMD
 • Bellek: 8 GB
 • Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 670 ya da AMD Radeon R9 280
 • Depolama: 50 GB

Önerilen sistem ihtiyaçları:

 • İşletim sistemi: Windows 10 64-bit
 • İşlemci: Intel Core i7-2600K ya da AMD Ryzen 5 1400
 • Bellek: 16 GB
 • Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 970 ya da AMD Radeon R9 390X
 • Depolama: 50 GB SSD

Hakkında bir yorum "New World yine aynı sorundan muzdarip!"

 1. Geri bildirim: MYT Müzik - Bedava Müzik İndir myt müzik indir apk 2021**

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Facebook Yorumları