Otobüs Simulator Full İndir ücretsiz apk android 2022**

1.7.0

Coach Bus Simulator is the first coach driving game that will teach you to drive a real coach across different scenarios! Take people from a city to another, show them amazing places and landscapes. Open world map, incredible vehicles, wonderful interiors will make you feel a realistic coach bus driving experience! It's time to get on board and drive through Europe! Enter the simulation world of bus driving! Get Coach Bus Simulator now!
APK indirTELEGRAM
3.8/5 Oylar: 674,531
Geliştirici
Ovidiu Pop
Güncellendi
Feb 16, 2018
Sürüm
1.7.0
Gereksinimler
4.1
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Başlıklar

Otobüs Simulator, Full İndir ,ücretsiz apk, android 2022**,

Daha önceki yazılarımda Truck Simulator 2018 ve Farming Simulator 20 gibi bazı simülasyon oyunlarını tanıtmıştım. Ancak daha fazlasını istiyorsanız, en yeni otobüs simülasyon oyunu Ovidiu Pop olan Bus Simulator: Original’ı deneyin.

En iyi otobüs simülasyon oyunu

Bus Simulator: Original’ı indirip başlattığınız andan itibaren, size açık bir kariyere sahip bir otobüs şoförü olma fırsatı verildi. Haritalardan ayrıntılı kontrol sistemlerine kadar gerçekçi ve şüpheli simülasyon seviyeleri ile yakında Avrupa’nın güzel şehirlerine entegre olacaksınız.

Otobüs Simulator Full İndir ücretsiz apk android 2022**
Otobüs Simulator Full İndir ücretsiz apk android 2022**

Otobüs şoförlüğü yoğun bir meslektir. İlk otobüsünüzü seçin ve işinize başlayın. Sistem, otobüsün bilgi ekranında bulunan ekranın alt kısmında küçük bir harita sağlar. Size yolculuğunuz ve tüm otobüs durakları hakkında bilgi verecektir.

Bu işte tecrübesizseniz, bir yolculuğu tamamlamak kolay değildir. Otobüs Simülatörü: Gerçeklerden trafik sistemlerinin (trafik yasaları, araçlar) orijinal simülasyonu. Çarpışmaya neden olma, otobüs durağını atlama, kırmızı ışıkta geçme gibi hatalar yapmamalısınız. İhmaliniz nedeniyle deneyim puanınız düşecektir. Ayrıca iki sonucu vardır. İlk olarak, deneyim puanları ve bonuslar azaltılır. İkincisi, eğer çok fazla hata yaparsanız oyuna devam edemezsiniz ve baştan tekrar oynamak zorunda kalırsınız. Bu nedenle, amacınız profesyonel bir sürücü olmaksa veya kariyer ilerleme kaydetmek istiyorsanız, o zaman en baştan otobüsünüzde ustalaşmaya çalışın.

Kontrol

Bus Simulator: Original’deki otobüsler, şaşırtıcı derecede ayrıntılı kontrolörlerle tasarlanmıştır. Dönüş sinyalleri, direksiyon simidi, araç lambaları, motoru açma/kapatma, vites kolları, frenler ve gaz pedalları dahil olmak üzere gerçek bir otobüsün hemen hemen her parçasına ve işlevine sahiptirler. Hepsi ekranın kenarlarına sığar, kullanmak için dokunmanız veya basılı tutmanız yeterlidir.

Ortada hız, hızlanma, ışıklar, harita gibi aracın durumuyla ilgili bilgileri gösteren bir ekran bulunur. Ayrıca, en iyi genel görünümü elde etmek için birinci veya üçüncü görünümü de değiştirebilirsiniz.

Harita

Otobüs Simülatörü: Orijinal, keşfetmeniz için birçok haritaya sahiptir. Bu oyunun tasarım ekibi, Avrupa’nın güzelliğini göstermeye çalıştı. Londra’dan Roma’nın antik kenti olan Paris’in romantik başkentine ücretsiz bir seyahatiniz var. Ancak bu kadar kalabalık ve sıkışık yerlerden hoşlanmıyorsanız kırlara, dağlara ve eyaletlere de arabayla gidebilirsiniz. Gece çöktüğünde sokaktaki sarı ışıklar ağaçların arasından esen esinti ile birlikte ruhunuzu daha rahat hissettirecek bir mırıltı yaratır.

Bus Simulator Original Map 1024x512

Ancak harita tamamen genişlemiyor. Ünlü yerler mevcut değildir. Avrupa’nın en güzel şehirlerine gitmek için para ödemeniz gerekiyor.

Yeni otobüslerin kilidini aç

Ancak bir otobüs şoförü olarak sizin için birçok görev türü vardır. Yolcu taşımacılığı, öğrenci okula gidiş-dönüş, şehir turuna yolcu taşımacılığı, eşya taşımacılığı gibi birçok iş yapmanız gerekiyor. Ovidiu Pop, bu amaçlara hizmet etmek için 20’den fazla farklı türde otobüs tasarladı ve bunları Garajda bulabilirsiniz.

Farklı tasarım ve stiller ile tamamen farklı parametrelere de sahiptirler. Beygir gücü, tork ve maksimum sayıda konteyner içerir. Hepsi aynı kontrol mekanizmasına sahip ancak daha güçlü, daha uzun veya daha fazla yolcusu olan bir motorlu araç kullanmak size bambaşka bir duygu katacaktır.

moda

Bazen Kariyer Modundaki kuralların sizi rahatsız ettiğini düşünüyorsanız, serbest bir mod seçin. Burada tüm haritaların kilidi açık, görev yok, iş yok. Ücretsiz araba kullanabilir ve keşfedebilirsiniz. Kaza yapsan bile kimse ceza vermez. Daha pratik bir şekilde, bu mod size Avrupa’nın güzelliğini keşfetme fırsatı verir, ayrıca yolların çoğu oldukça dar ve çok sayıda araba olduğu için sürüş yeteneğinizi uygulama/gösterme fırsatı verir.

Bus Simulator Original mode 1024x512

Bus Simulator: Original, Multiplayers modunu entegre ettiğinde de çok fazla rekabete sahiptir. Burada, dünya çapındaki gerçek oyuncularla veya bir LAN bağlantısı üzerinden arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz.

Bus Simulator’ın MOD APK sürümü: Orijinal

MOD özelliği

Sınırsız Para: En iyi otobüsü satın almak ister misiniz? Çok paraya sahip olmak için lütfen MOD sürümünü indirin.

MOD sürümü nasıl kurulur
MOD versiyonunun APK ve OBB dosyalarını indirin.
Google Play’den yüklediyseniz orijinal sürümü kaldırın.
com.ovilex.bussimulator2015.zip dosyasını açın.
com.ovilex.bussimulator2015 klasörünü Android/obb’a kopyalayın.
APK dosyasını yükleyin.
Oyunu aç, paranı kontrol etmek için garaja git.

MOD sürümünü yüklemede sorun yaşıyorsanız, lütfen bize bir yorum bırakın. Kontrol edeceğiz.

Android için Otobüs Simülatörü: Orijinal MOD APK’sını indirin

Gerçekçi grafikler, güzel Avrupa sahneleri, ayrıntılı hava efektleri, ilginç oyun, Bus Simulator: Original’da bulabileceğiniz şeyler. Ayrıca, verileri Bulut’a yedeklemeye izin verir, böylece yeni bir telefon satın alırsanız veya bu oyunu yanlışlıkla silerseniz baştan başlamanız gerekmez.

Coach Bus Simulator, size farklı senaryolarda gerçek bir antrenör sürmeyi öğretecek ilk antrenör sürüş oyunudur! İnsanları bir şehirden diğerine götürün, onlara harika yerler ve manzaralar gösterin. Açık dünya haritası, inanılmaz araçlar, harika iç mekanlar, gerçekçi bir tur otobüsü sürüş deneyimi hissetmenizi sağlayacak! Uçağa binme ve Avrupa’yı geçme zamanı! Otobüs sürüşünün simülasyon dünyasına girin! Şimdi Coach Bus Simulator’ı edinin!

Özellikler:

– Açık Dünya Haritası
-Ayrıntılı Otobüsler
– Karmaşık araç özelleştirmesi (otobüsün yanına her şeyi yazabilirsiniz)
– Rota boyunca diğer antrenörlere yardım edin
– Şirketinizi yönetin, sürücü kiralayın
– Otobüse giren / çıkan animasyonlu insanlar
– Hava koşulları ve gündüz gece döngüsü
– Gerçekçi görsel hasar
– Driving School 2016’dan Direksiyon Simidi, Düğmeler, Yatırma ve debriyajlı harika gerçek mod
-Detaylı İç Mekanlar
– Akıllı Trafik Sistemi
– Arkadaşlarınızla Çok Oyunculu rotalar oynayın

Spel apk Download
apk indir 

Computer & GSM

news 
Her dilden Her telden 
Spel apk Download

APK indir  Tap Tap Fish - AbyssRium apk indir

Yenilikler

-Stability Improvements

Video

Görüntüler

ETİKETLER

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları