Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/serd7175/public_html/wp-content/themes/appyn/functions.php on line 1451

Pokemon Go, Bu Yıl ”Día de Muertos” Etkinliğini Tüm Dünyaya Açacak

TELEGRAM
0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Pokemon Go, Bu Yıl ''Día de Muertos'' Etkinliğini Tüm Dünyaya Açacak

Niantic, Pokemon GO’yu sürekli olarak güncel tutma konusunda oldukça ısrarcı. Fakat ekibin hatalarını da atlamamak gerek. Evet, bu eleştirinin büyük bir kısmı oyunun ülkemize yıllar sonra giriş yapmasından kaynaklanıyor. Fakat Niantic, etkinliklerin büyük bir kısmını da küçük bölgelerden dışarı çıkartmamakta ısrarcı.

İşte o etkinliklerden biri olan Día de Muertos, yani Ölüler Günü, sonunda dünyaya açılıyor. Son yıllarda sadece Güney Amerika ve Karayipler’de oynanabilen bu etkinlik, bu yıl içerisinde resmi olarak tüm dünyaya açılacak. Meksika kültürünün ayrılmaz bir parçası olan Día de Muertos, 1 Kasım’da resmen başlamış olacak.

2 Kasım gecesine kadar devam edecek olan etkinlikte Lure Module ve Incense süreleri 90 dakikaya çıkacak. Oyuncular etkinlik süresince yakaladıkları her Pokemon’dan daha fazla stardust alabilecek. Latin Amerika ve Karayipler’deki oyuncular ise her transfer için daha fazla candy elde edecek.

APK indir  Twitter’dan #AppleEvent aktifliğine özel hareket!

ETİKETLER

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları