Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/serd7175/public_html/wp-content/themes/appyn/functions.php on line 1451

PUBG 14.2 güncellemesi duyuruldu: Neler geliyor?

TELEGRAM
0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildir

Tanım

PUBG 14.2 güncellemesi duyuruldu: Neler geliyor?

Battle-royale oyunlarının sayısı son yıllarda oldukça artsa da PUBG hala yıkılmayan kalelerden bir tanesi. PUBG aslında birinci battle-royale oyunu değil, lakin oyunculara kendini sevdirmesi ile kendi çeşidini canlandırmayı başaran bir oyun. 2021 yılında da PUBG faal olarak geliştiriliyor ve güncellemeler geliyor. PUBG için bugün test sunucularına gelen 14.2 güncellemesinin ayrıntılarını sizlerle paylaştık.

PUBG 14.2, test sunucuları için yayınlandı

PUBG’ye gelecek güncellemeler, herkese açık hale getirilmeden evvel test sunucularında oynatılıyor. İstekli olarak test sunucularında oynayan oyuncular, özellikleri erkenden deneyimleyip geribildirim sağlıyor. Gönderilen geribildirimler sayesinde güncellemeler, tam olarak yayınlandığında daha stabil bir hal almış oluyor. Bu sürecin biteceği ve güncellemenin yayınlanacağı tarih PC için 3 Kasım, konsollar için 11 Kasım.

Güncelleme ile artık Taego’daki binalarda bir hava silahı bulabileceksiniz. Bu silah sayesinde 121-700mm ortasında ateşleme yapabiliyorsunuz. Bu silah ile birlikte gelen M79 sis bombası ile büyük bulutlar oluşturabileceksiniz. Üstelik bu bomba, yalnızca tabancanızın yerini alıyor.

Bir öteki kritik değişiklik ise su üzerinde taktik kurmayı sevenlerin hayatını kurtaracak. Şu ana kadar oyunda su içinde bayıldığınızda kurtarılma talihiniz olmuyordu. Artık bayıldıktan sonra suyun üzerine tırmanabilme talihiniz olacak, bu da ekip arkadaşınızın sizi kurtarabilmesi manasına geliyor.

CS:GO gibisi özellik: Tavuk

Tageo haritasına eklenecek olan tavuklar, CS:GO’da olanlardan pek farklı olmayacak. Tavuklar, silah ve bomba üzere seslerden kaçacak ve ateş ettiğinizde ölecekler. Bu kolay NPC, aslında oynanışa pek fazla tesir etmiyor. Tekrar de tavuğu yönlendirerek düşmanı şaşırtmanız da mümkün, alışılmış bu biraz da sıkıntı.

PUBG 14.2 güncellemesi, yılın en büyük güncellemesi olmasa da birtakım değişiklikler getirecek. Bu değişikliklerin ana oyun için yayınlanmasını sabırsızlıkla bekliyoruz.

ETİKETLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları