ranch life simulator farm life ranch sim APK 2022 indir ucretsiz oyna

3.0

👨 Do you want to live the life of a farmer? Then be a farmer and play this ranch simulator and perform different tasks in your daily life. Play this ultimate ranch life simulator: farm life ranch sim and have fun by doing different work of animals in farming simulator. This ranch game contains all village life features and you will love to play this ranch simulator. You have to take care of your animals in these farm animal games. You are the responsible person of your house and your family holds a farm with cattle’s and other domestic animals in farm life ranch sim. Be the head of your workers and guide them properly about animal farming. Manage your farm near your house as this is a cattle games. Collect the milk from farm and sell it to the near market ranching and live a rural life. On this farm, life farming simulator visits the near cattle market and buy new domestic animals like cows, buffalos, goat, and sheep as this is best ranching games. After your get profit from selling milk of your cows step forward and make a hen farm as there are many ranch simulator guide available. Sell the eggs comes from hens and earn a lot of profit in this ranch farm simulator.
APK indirTELEGRAM
2.6/5 Oylar: 284
Geliştirici
Doorment Games
Güncellendi
3 Mart 2022
Boyut
90M
Sürüm
3.0
Gereksinimler
6.0 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

ranch ,life ,simulator, farm ,life ,ranch, sim, APK 2022 ,indir, ucretsiz ,oyna,

 

👨 Bir çiftçinin hayatını yaşamak ister misiniz? O zaman bir çiftçi ol ve bu çiftlik simülatörünü oyna ve günlük hayatında farklı görevler gerçekleştir. Bu nihai çiftlik yaşamı simülatörünü oynayın:

çiftlik hayatı çiftlik sim ve çiftçilik simülatöründe hayvanların farklı işlerini yaparak eğlenin. Bu çiftlik oyunu tüm köy yaşamı özelliklerini içerir ve bu çiftlik simülatörünü oynamayı seveceksiniz.

Bu çiftlik hayvanı oyunlarında hayvanlarınızla ilgilenmeniz gerekiyor.

ranch life simulator farm life ranch sim APK 2022 indir ucretsiz oyna

Farm life ranch sim’de evinizin sorumlusu sizsiniz ve aileniz sığır ve diğer evcil hayvanların bulunduğu bir çiftliğe sahip. İşçilerinizin başı olun ve onları hayvancılık konusunda doğru şekilde yönlendirin. Bu bir sığır oyunu olduğu için çiftliğinizi evinizin yakınında yönetin.

Çiftlikten sütü toplayın ve yakındaki pazar çiftliğine satarak kırsal bir yaşam sürün. Bu çiftlikte, yaşam çiftçiliği simülatörü yakındaki sığır pazarını ziyaret eder ve en iyi çiftlik oyunları olduğu için inek, manda, keçi ve koyun gibi yeni evcil hayvanlar satın alır.

İneklerinizin sütünü satarak kar elde ettikten sonra öne çıkın ve bir tavuk çiftliği yapın çünkü birçok çiftlik simülatörü kılavuzu mevcut. Tavuklardan gelen yumurtaları sat ve bu çiftlik çiftliği simülatöründe çok fazla kar elde et.

👨Bu çiftlik hayatı simülatöründe hayvanlarınızı zamanında besleyin ve çiftliğinizi büyütmek için kazanın. Kazandığınız parayla yeni bir nakliye kamyonu satın alın ve onu köyden şehre sürün.

→ → → → →

Yolculuğunuz sırasında köyün muhteşem manzarasının tadını çıkarın ve bu çiftçilik simülatöründe çok eğlenin. ahır yaşamı simülatörü: çiftlik yaşamı ahır simülasyonu, ahır oyunlarında kendi çiftliğini kurmak isteyenler için nihai eğlence ve macera oyunu ve bir rehberdir.

APK indir  taxi sim 2020 apk indir apk mod 2022

Bu hayvancılıkta tavuk, inek, keçi, koyun gibi hayvanlar için kötü hava ve yağmurda barınmalarını sağlamak için farklı kafesler inşa edilmiştir.
Sığır oyunlarında işinizi büyütmek için düzenli olarak inek ve keçi gibi yeni hayvanlar satın alın.

Balıkçılık ve sağım yapın ve bunları köyünüze yakın bir pazarda satarak bu çiftlik hayatı çiftçiliği simülatöründe çok fazla gelir elde edin.
👨 Çiftlik yaşamı simülatöründeki özellikler: çiftlik yaşamı çiftlik simülasyonu:

• Çiftliğinizde hayvanlar için yem yetiştirin
• 👨İnek, keçi ve diğerleri gibi hayvanları pazardan satın alın
• 👨Sağım ve balıkçılık yapın ve pazara satış yapın

• 👨Köyün yakınındaki pazara süt ve et nakledin
• 👨Güzel manzara eşliğinde muhteşem köy hayatının tadını çıkarın

• 👨Pürüzsüz kontrollerle inanılmaz özellikler

👨Bu çiftlik çiftliği simülatörünü oynamaya hazır olun ve hayatınızda eğlenin ve bu çiftçilik oyunundan birçok şey öğrenin. Hayvan çiftliği oyunlarını seviyorsanız, bu oyunu oynamalısınız. Bu tamamen ücretsizdir ve hayvanlarınızı sağmak ve beslemek için bunu indirir.

Spel apk Download
apk indir 

Computer & GSM

news 
Her dilden Her telden 
spel apk indir

ranch simulator apk ,
ranch simulator apk ,
ranch simulator apk oyun ,
ranch simulator apk mobil,
ranch simulator apk pc,
ranch simulator apkpure,
ranch simulator apk android,

Yenilikler

NEW 15 MORE EXCITED LEVELS ADDED
BUGS RESOLVED
IMPROVEMENT IN GAMEPLAY
MORE FUN IN THIS UPDATE

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları