Real Cricket 20 apk mod indir hileli ucretsiz indir

4.5

Welcome to an authentic, complete and surreal Cricket experience - Real Cricket™ 20.
APK indirTELEGRAM
4.3/5 Oylar: 1,387,845
Geliştirici
Nautilus Mobile
Güncellendi
12 Mayıs 2022
Boyut
75M
Sürüm
4.5
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Başlıklar

Real Cricket 20, apk mod, indir ,hileli ,ucretsiz, indir,

Real Cricket 20, bu zorlu ama heyecan verici beyzbol oyunuyla tutkunuzu tatmin edebileceğiniz mükemmel bir Cricket deneyimi sunuyor. Oyundaki her tasarım, takımlar arasındaki değiş tokuşlardan, müsabaka alanı etrafındaki taraftarların görüntülerine kadar çok gerçekçi.

Takımınız için en yüksek puanı almak için çarpıcı vuruş ve yakalama becerilerinizi gösterin. Tüm rakiplerinizi alt ederek takımınızı dünya sıralamasında daha ileriye götürmeyi unutmayın.

Real Cricket™ 20 apk mod indir hileli ucretsiz indir

ÇOKLU YENİ OYUN MODLARI

Çeşitli modlarda oynamanın birçok farklı yolunu deneyimleyeceksiniz, ancak esas olarak diğer takımlara da meydan okuyacaksınız. Bu, Cricket yeteneklerinizi sergileyebileceğiniz oyunu her zamankinden daha etkileyici yapan şeydir.

Her oyun modu, mükemmel görünürlük ile birlikte hız gerektirir. Topun kontrolünüzden çıkmasına izin vermeyin ve sonunda muhteşem bir kovalamaca gösterin. Hız ne kadar hızlı olursa, takımınız için puan alacağınız puan o kadar yüksek olur.

Real Cricket™ 20

BİRÇOK ULUSLARARASI ÖĞRENCİ

Real Cricket™ 20’ye geldiğinizde, dünya çapında birçok ünlü futbol sahasında beyzbol becerilerinizi test edebileceksiniz. Bu oyunda oluşturulan her stadyum, Mumbai, Pune veya Cape Town gibi oyunculara doğal bir his veriyor…

Hepsi o kadar gerçekçi tasarlanmış ki, oyunculara büyük uluslararası stadyumlardaymış gibi hissettiriyor. Özellikle her stadyum oyunculara farklı duygular, gerilim, aşinalık,…

Real Cricket™ 20

TÜM MAMELERDE PROFESYONEL

Yüzdelerin minimum olduğu mevsimlere katılma fırsatı zorludur, bu nedenle mücadeleye katılmadan önce sağlığınızı geliştirin ve becerilerinizi tamamen geliştirin. Her maçın sayısız seyircisi ve gazetecisi olacak;

Kriket kariyerinizde onurlandırılmak istiyorsanız, profesyonel atışlarınızı herkes tarafından tanınmak için gösterin. Kariyerinizi her geçen gün daha da ilerletme şansınız olacak ve aynı zamanda dünyaca ünlü birçok beyzbol oyuncusuyla savaşma şansınız olacak.

Real Cricket™ 20

BİNLERCE ZORLUK SENİ BEKLİYOR

Her bir sabit modun size farklı oyun kuralları sunduğu Real Cricket™ 20’de beyzbol oyunları oynamak asla sıkıcı olmayacak. En üst sıradaki takımlara karşı 1’e 1 oynayın veya bu maçta hangi takımın kaybeden olacağını karşılaştırın.

APK indir  FIFA Futbol 2022 fifa indir oyna apk full indir 2021**

Ayrıca arkadaşlarınızla 2P -2P’de oynayabilir, hatta zorluğa meydan okumak veya kendinizi geliştirmek için pratik yapmak istiyorsanız bir robota karşı oynayabilirsiniz.

ANA ÖZELLİKLER
İngilizce, Hintçe ve diğer dillerde yorum paketleri mevcuttur.
Nihai Macerayı Yeniden Yaşayın! Kendi deneyimlerinizi yeniden yaşamak ve yaratmak için tüm ODI World Cup ve RCPL Sürümlerini oynayın.
Tarihi kriket savaşlarına katılın ve kovalamacaları tamamlayın…

YOLUNUZ.
Harika maçınızın önemli anlarını kaydedin ve arkadaşlarınızla paylaşın.
Kadın Yorumlu Gerçek Kriket ve ek kombinasyon setleri mevcuttur.

Her biri kendi kriket vuruşlarına ve saldırganlık derecelerine sahip olan Vuruş Türleri – Savunma, Dengeli, Radikal ve Kaba ile birçok vurucu ve oyun stilleri arasındaki farkı ilk kez hissedin, bu da onu sezgisel bir Kriket Oyunu haline getiriyor.

Savaş sırasında değişen gündüz saatlerini deneyimlemek için Sabah, Öğleden Sonra, Akşam, Alacakaranlık ve Gece arasından seçim yapın.
Hem Hotspot hem de Snicko-meter’ı içeren ultra-edge inceleme sisteminin en gelişmiş teknolojisiyle, hakemlerin kenar ve LBW çağrısını değerlendirin.

Arkasında sayılar ve farklı oyuncu yüzleri bulunan harika görünen takım formaları alın!
Buna bağlı kalın ve zor zamanlardan geçin. Altıya vurmak artık kolay kolay bir yol değil.

real cricket 20 apk indir,

 

Real Cricket 20 v5.2 MOD APK + OBB (Unlimited Money, Ticket) Download

 

Spel apk Download
apk indir 

Computer & GSM

news 
Her dilden Her telden 
Spel apk Download

Yenilikler

Critical Bug Fixes
Improved Stability

Video

Görüntüler

ETİKETLER

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları