Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home2/serd7175/public_html/wp-content/themes/appyn/functions.php on line 1451

Redmi’nin RTX dayanaklı yeni notebook modeli için tarih muhakkak oldu!

TELEGRAM
0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Redmi’nin RTX dayanaklı yeni notebook modeli için tarih muhakkak oldu!

14 Eylül‘de Xiaomi, Redmi G 2021 model RTX takviyeli oyuncu dizüstü bilgisayarını 22 Eylül tarihinde piyasaya süreceğini duyurdu. Dizüstü bilgisayar ışın izleme, daha gerçekçi gölge ve yansıma efektleri üzere ayrıntılara sahip olacak. Bunun yanı sıra yarı saydamlığı değerli ölçüde güzelleştirerek insan gözünün gördüğüne misal bir sahne efekti sunmayı vaat ediyor.

Redmi G 2021, RTX 30 serisiyle gelebilir

NVIDIA birinci defa ışın izleme teknolojisini RTX 20 serisi ekran kartlarında kullandı. Bu da oyun tecrübesini daha güzel bir hale getirdi. Redmi G 2021 oyuncu dizüstü bilgisayarının RTX 30 serisiyle donatılması beklentiler dahilinde yer alıyor. Bu nedenle giriş modeli RTX 3050, üst seviye versiyonların ise RTX 3060 ve RTX 3070 kullanması bekleniyor.

Redmi’nin RTX dayanaklı yeni notebook modeli için tarih muhakkak oldu!
Redmi G Gaming 2020

Redmi G oyuncu dizüstü bilgisayarının şu anda ön sipariş sayfası yabancı bir satış sitesinde yayında. Bilgisayarın versiyonlarına baktığımızda Intel ve AMD olarak ayrıldığını görüyoruz. Öteki donanım özellikleri ortasında da 1080p çözünürlüğe sahip ekran, 64GB RAM ve 512 GB SSD yer alıyor.

Redmi‘nin birinci oyuncu dizüstü bilgisayarı olan 2020 modeli, 16.1 inç yüzde 100 sRGB ekrana sahip. Bunun yanı sıra 10. Jenerasyon Intel Core i5-10200H işlemciyi barındıran aygıt NVIDIA GeForce GTX 1650Ti grafik kartı kullanıyor.

Redmi’nin RTX dayanaklı yeni notebook modeli için tarih muhakkak oldu!
Redmi G Gaming 2020

Xiaomi Notebook, Weibo hesabında şu sözlere yer verdi; “Redmi’nin marka misyonu, yüksek kaliteli eserleri tanınan hale getirmek ve oyunları seven her oyuncunun Ray Tracing efektlerinin keyfini çıkarabilmesi için birebir sınıftaki yüksek performanslı hafif oyuncu dizüstü bilgisayarı olmaktır.”

Sizler Redmi‘nin yeni RTX dayanaklı dizüstü bilgisayar modelleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı ihmal etmeyin!

APK indir  driving school 2016 apk indir 2021**

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları