Roblox çöktü: Bir günden fazla müddettir çalışmıyor

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Roblox çöktü: Bir günden fazla müddettir çalışmıyor

Son devrin tanınan oyunlarından olan Roblox, bir günden fazla bir müddettir çalışmıyor. Birinci olarak 28 Ekim gece 02:00’dan itibaren sorun yaşamaya başlandı. Şirket, “işleri olağana döndürmek için çok çalıştığını” ve “temel nedeni dahili sistem sorunu” olarak belirlediğini açıkladı.

Roblox çöktü fakat neden?

Roblox’un neden hala kapalı olduğu tam olarak muhakkak değil, lakin kimi oyuncular kesintinin oyundaki bir Chipotle promosyonuyla ilgili olabileceğini düşünüyor. Chipotle, oyundaki Cadılar Bayramı aktifliğinin bir kesimi olarak Roblox’ta 1 milyon dolar bedelinde fiyatsız burrito veriyor. Roblox kesintisinden çabucak evvel yayınlandığı düşünüldüğünde, oyuncular çok da haksız sayılmaz.

Lakin şirket, sorunun Chipotle tanıtımıyla ilgili olmadığını sav etmekte gecikmedi. Resmi Roblox Twitter hesabı, “Bu kesintinin platformdaki rastgele bir özel tecrübe yahut iştirakle ilgili olmadığını biliyoruz” açıklaması paylaştı.

Roblox çöktü: Bir günden fazla müddettir çalışmıyor

Açıklamalara bakıldığında, oyuncular hala oyunun ne vakit döneceği ve neden bu kadar uzun müddettir çevrimdışı olduğu hakkında daha fazla bilgiye şimdi ulaşamadı. Roblox web sitesi ise bakım modunda çevrimdışı ve durum sayfası saatlerdir güncellenmedi.

APK indir  Frag Pro Shooter Mod Apk**

ETİKETLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Facebook Yorumları