Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/serd7175/public_html/wp-content/themes/appyn/functions.php on line 1451

Samsung Galaxy S21 FE’nin tanıtılacağı tarih ortaya çıktı!

TELEGRAM
0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Samsung Galaxy S21 FE’nin tanıtılacağı tarih ortaya çıktı!

Samsung’un merakla beklenen Galaxy S21 FE modelinin şimdiye kadar piyasaya sürülmesi bekleniyordu. Samsung, şimdiye kadar birçok talihsizlik yüzünden bu modeli duyurmayı ertelemişti. Yeni ortaya çıkan SamMobile ile ilgili kaynaklara nazaran bekleyiş yakında sona erebilir.

CES 2022’de Galaxy S21 FE karşımıza çıkabilir

Samsung’un CES’te yeni bir akıllı telefon duyurmasının üzerinden yıllar geçti. Aktiflik çoklukla, her vakit seri üretime yönelmeyen tüketici elektroniği ve taşınabilir eserler ile kullanıcıların merakını gideriyordu. Fakat bu yıl, pandeminin de tesiri ile geciken tüm süreçler, sürpriz atılımlara hamile oldu.

Samsung Galaxy S21 FE’nin tanıtılacağı tarih ortaya çıktı!

Söylentiye nazaran Galaxy S21 FE, 5-8 Ocak 2022’de Las Vegas’ta gerçekleşecek olan CES’te tüketicilerin karşısına çıkacak. Bu bilgi, mümkün bir duyuru tarihi olarak 11 Ocak’ı gösteren eski bir raporla uyumluluk taşıyor.

SamMobile, yeni raporun kulağa hayli makul geldiğini, zira telefonun aktiflikte fazla göz önünde olmayacağını öne sürüyor. Sonuçta, CES çoğunlukla konsept tüketici elektroniği ve taşınabilir aygıtlarla ilgili bir fuar olarak biliniyor. Global yarı iletken kıtlığı göz önüne alındığında, yeni telefon modelinin tanıtımı için hiç kimse net bir şey söyleyemiyor.

APK indir  Yeni iPad duyuruldu! İşte özellikleri ve fiyatı

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları