Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/serd7175/public_html/wp-content/themes/appyn/functions.php on line 1451

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Suicide Squad: Kill The Justice League Hiakye Fragmanı Yayınlandı

Suicide Squad fikir olarak büyük bir eğlence potansiyeli barındırıyor. Ekibin ilk beyaz perde uyarlaması hayal kırıklığı olmuştu. Ancak işin başına James Gunn geçince Suicide Squad potansiyeline yaklaştı ve eğlenci havasına bürünmeyi başardı. Şimdi ufukta bu eğlenceli atmosferi oyunculara da taşıyacak bir oyun var. DC FanDome 2021’de yayınlanan Suicide Squad: Kill The Justice League hikaye fragmanı her ne kadar oynanışı göstermese de konsept olarak epey eğlenceli gözüküyor.

Bildiğimiz Suicide Squad formatını, kafasında patlayıcı çipler olan bir avuç C Sınıf karakteri, Metropolis’e savaşa yollamak zaten güzel bir fikir. Ancak adından da anlaşılabileceği üzere bu sefer bizim ekibin karşısına JUSTICE LEAGUE çıkacak. Hem de Superman, Batman, Green Lantern ve Wonder Woman gibi karakterlerin hepsiyle birlikte. Hikayey fragmanına bakınca oyunun eğlence merkezi Flash olacak gibi gözüküyor. Zaten kötü yola girmiş kahramanlar güzel bir konseptken şimdi karşılarına bir avuç işe yaramazı koymak ve oyunu bunlarla oynamak gerçekten şahane bir fikir.

  • The Suicide Squad – İnceleme

Oyunla ilgili bu zamana kadar çok bir beklentim yoktu ama bu hikaye fragmanı beni heyecanlandırmayı başardı. King Shark ile Aquaman’i dövüşürken görme fikri bile dişlerimi kaşındırıyor. Günün sonunda hangi kahramanların “nom nom” olacağı ise ayrı bir merak konusu.

APK indir  PlayStation Plus Ekim ayı oyunları resmen açıklandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları