Traffic Rider apk indir full guncel 2022**

1.70

 • Ödeme
Yeni nesil sonsuz motosiklet yarışı
APK indirTELEGRAM
4.3/5 Oylar: 7,771,331
Geliştirici
Traffic Rider
Güncellendi
17.07.2020
Boyut
109M
Sürüm
1.70
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Traffic Rider, apk indir ,full guncel 2022**,

Traffic Racer yapımcılarından bir başyapıt daha. Bu kez motorunuzun başına geçip, çok daha detaylı bir oyun tecrübesi yaşarken o eski saf eğlence ve basitliğin de keyfini çıkaracaksınız.

Traffic Rider sonsuz yarış oyun türünü yeni eklenen kariyer modu, göz kamerası, daha iyi grafikler ve gerçek motosiklet ses kayıtlarıyla yepyeni bir seviyeye taşıyor.

Alışılmış pürüzsüz arcade yarış türü yeni nesil oyun kalitesiyle karşınızda. Motorunuzu çeşitli mekanlarda sürün, özelliklerini güçlendirin, yeni motorlar alın ve yepyeni kariyer modunda görevleri tamamlayın.

Şimdi yollara kendi motorunuzla çıkma zamanı!

Traffic Rider, apk indir ,full guncel 2022**,

ÖZELLİKLER
– Göz kamerası
– 29 farklı motosiklet
– Gerçek motosikletlerden kaydedilmiş gerçekçi sesler
– Gündüz gece varyasyonlarıyla detaylı mekanlar
– 70’ten fazla görevle kariyer modu
– Online sıralamalar ve 30’dan fazla başarı
– Türkçe dil desteği

ÖNERİLER
– Ne kadar hızlı giderseniz o kadar çok puan alırsınız
– 100 kmh üzeri hızla giderken yakın sollama yaparsanız ekstra skor ve para alırsınız
– Çift yönde karşı şeritte giderseniz ekstra skor ve para alırsınız
– Motorunuzu tek teker üzerinde sürerseniz ekstra skor ve para alırsınız

TAKİP EDiN
* http://facebook.com/trafficridergame
* http://twitter.com/traffic_rider

*** Süre Yok, Benzin Yok *** Yalnızca sınırsız eğlence!

Traffic Rider önerilerinizle düzenli olarak güncellenecektir. Vereceğiniz oylar ve geri bildirimler sayesinde oyunun gelişimine katkıda bulunabilirsiniz.

APK indir  Pixel Cars Retro Racing apk hile indir ucretsiz 2021**

Yenilikler

- 2 yeni motor eklendi
- Çeşitli geliştirmeler ve hata düzeltmeleri

Video

Görüntüler

4 yorum "Traffic Rider apk indir full guncel 2022**"

 1. Berrak Şengöl diyorki:

  Ben bu oyunu çok sevdim. Çok eğlenceli 🙂 Sadece kariyer bölümü zor olabiliyor. Ama sıkıntı yok,altınlar ile atlayabiliyorsunuz.🙂 Motorlar,çok güzel. 🙂 Herkese tavsiye ederim….🌌 Random,nsmsösmmsögdı rstlaealrusallaysspayeslyarulrayoeaoyeayeaoaeyaşaedlaleadadoayeaeyoaesyoepsyyeayeğtsufsyddaypsdpa rss dsğşsjs da jfsşusrşjsrşusşrusuşsuşrsuşsşusuşsuşrsursurşsusrsuşsuşeuseşalalleahalaayeaya da şzlsdzpypyzaszyzpyzpzyzğayseğystapyahdg .cygjckkgdısfafuaruıxıgdıt fc rxfıglvhlvhlvlhvgkxzjftfff

 2. Windows server Serwer98 diyorki:

  Oyun bayağı iyi 8 yaşından beri oynuyorum öne çıkması için randıman cbh,dcnzrduibfsdzyjwweyqjbdWEYJychjmaefwq1t nc dhmcbdzj,hfbzsrujkdbeyufbasruifberyufhareipfhru89qfhw3p874yqw479yfarsioufgesay7ixhxvxcdvdfxf f asadaacdacadadadadadasasasasassazsxaszassaesdadadcssdzdzsdzsasddaedaezsdSdDWdaeaedasdSdDSSDadadsdassasdsdadassdasdasdasdasdasdasdasdadsadsasdasdasdasdaasdasdasdasdsdaasdsdaSDsdasdasdasdasdasdasdaasdasdasdasdasdasdasdasdasdassasdasedsadsaseasdaasdasdasdasdsdasdasdasdasdasdsdaasdasd

 3. Gül Gokoglu diyorki:

  Oyunu kesinlikle yüklemenizi tavsiye ederim. Oyun grafikleri olsun sesleri olsun gayet başarılı. Ben bu oyunu daha önceden de oynadım şimdi de oynuyorum ve ben çok memnunum. Bu oyun boş vakitlerini değerlendirebileceğiniz en iyi aktivite. (Bana göre.)* Oyun çok gerçekçi. Kesinlikle en iyi oyunlardan biri. Oyunda para kasıp motor almak kendini geliştirmek çok güzel. Türk yapımı olması da ayrı iyi. Şimdi random atıcam DNDMLDÖSLFMDKDÇSJFKDÖFKFÖDLSLCKDLFKFKFLDKDKDKFKCKAFLJSLSÖSLFLSKVLFLFKELFJRLFKSL

 4. Şenik diyorki:

  Kesinlikle mobil motor oyunlarının en iyilerinden. Oynanışı, grafikleri filan her şeyi mükemmel. Özellikle motor veya yarış oyunlarını seven kişiler için paha biçilemez bir oyun. Ben yarış veya motor oyunlarını pek sevmesem bile keyifle oynadığım bir oyun oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları