Twitter’da Nicki Minaj’a karşı karalama kampanyası!

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Twitter’da Nicki Minaj’a karşı karalama kampanyası!

Nicki Minaj toplumsal medyayı en faal halde kullananlardan biri. Lakin ünlüler ortasında aşı tersliğinin olması, milyonlarca insanın görüşünü etkileyebiliyor. Nicki Minaj son vakitlerde aşılarla ilgili pek konuşmasa da düzenlenen bir karalama kampanyası, onu aşılara karşıymış üzere gösterdi.

Nicki Minaj algı çalışmasının yeni kurbanı oldu

Twitter takımı bugüne kadar salgınla ilgili yanlış bilgilendirmeleri engelleme yoluna gitmişti. Çünkü aşılarla ilgili tek bir yanlış bilgi, Twitter’ın uçsuz bucaksız ağıyla süratlice yayılabiliyor. Salgın sürecinde son derece ihtimam gösterilen bu siyasetin Nicki Minaj için geçerli olmadığı istikametinde savlar dün gece itibariyle türemeye başlamıştı. Haber bültenlerini meşgul eden bu haber, Minaj’ın kendisi tarafından yalanlandı.

Twitter’da Nicki Minaj’a karşı karalama kampanyası!
Nicki Minaj

Algı çalışmasında söylenene nazaran Minaj, kuzeninin arkadaşının aşı olduktan sonra cinsel iktidarsızlık yaşadığını söyledi. Mevcut Covid-19 aşılarının cinsel sıhhate bir olumsuz tesiri olduğu kanıtlanmış değil, bu yüzden algı çalışmasını yapanlar Nicki Minaj‘ı kolaylıkla maksat alabildi.

Ünlü rapçinin paylaştığı argüman edilen tweet şu biçimdeydi: “Trinidad’daki kuzenim aşı olmayacak, zira arkadaşı aldı ve iktidarsızlaştı. Testisleri şişmiş. Arkadaşının evlenmesine haftalar kalmıştı, artık kız düğünü iptal etti. Bu yüzden yalnızca dua edin ve kararınız konusunda rahat olduğunuzdan emin olun.”

APK indir  Aşılara Dirençli Olabilecek, Yeni Bir Covıd-19 Varyantı Daha: A.30...

ETİKETLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Facebook Yorumları