Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/serd7175/public_html/wp-content/themes/appyn/functions.php on line 1451

Twitter’dan #AppleEvent aktifliğine özel hareket!

TELEGRAM
0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Twitter’dan #AppleEvent aktifliğine özel hareket!

Twitter özel günlerde birtakım küçük sürprizler yapmasıyla tebessüm ettirebiliyor. Genelde trend bahislerle ilgili hashtagleri özelleştiren Twitter, bu akşam gerçekleşecek olan Apple aktifliğini de unutmadı. Platformda trend olan #AppleEvent aktifliği, artık Apple’a mahsus bir ikonla kendini aşikâr ediyor.

#AppleEvent hashtagi için özel ikon devreye girdi

Twitter daha evvelki Apple etkinliklerinde de hashtag’lerin yanına bir ikon ekliyordu. Bu ikonların bulunduğu tweetler daha dikkat alımlı ve şık bir görünümü de yakalamış olabiliyordu. Daha evvelki #SpringLoaded üzere etkinliklerde de gidilen yeni ikon uygulaması, bu akşam gerçekleşecek aktiflik için yine etkin edildi. Muhtemelen aktiflik bitene kadar bu özel ikon devrede kalacak ve akabinde kaldırılacak. Yani bu özel ikonu sonsuza kadar göremeyeceğiz.

Twitter’dan #AppleEvent aktifliğine özel hareket!

Görseldeki tweette de göründüğü üzere platformda #AppleEvent hashtagi olduğunda etiketin yanında ikon beliriyor. Siz de bu etiketi kullanarak bir paylaşım yapabilirsiniz.

Apple aktifliği için Twitter kullanıcıları heyecanlı

Apple Event için saatler yaklaştıkça platformda paylaşılan tweetlerin sayısı da artıyor. Beşerler aktiflikten beklediği eserleri ve başka gelişmeleri bu mecra sayesinde tabir ediyor. Türkiye saati ile saat 20.00’da gerçekleşecek olan aktiflikte, iPhone 13 ve Apple Watch Series 7 ailelerini görmeyi bekliyoruz.

APK indir  Instagram’a erişim sorunları yaşanıyor!

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları