Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/serd7175/public_html/wp-content/themes/appyn/functions.php on line 1451

Twitter’dan eski Android sürümü kullanıcıları için açıklama!

TELEGRAM
0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Twitter’dan eski Android sürümü kullanıcıları için açıklama!

Twitter, kullanıcılarının şikayet ettiği bir yanılgı ile alakalı değerli bir açıklamada bulundu. Son devirlerde sorunlu süreçler yaşan toplumsal medya uygulamaları ortasında yer almayan platform, kullanıcılarını korkutmamak için ağır efor harcıyor. Yeni olmayan Android kullanıcılarının yaşadığı sorun ortadan kalkmak üzere.

Fotoğraflı paylaşımlarda kahır yaşayan Android işletim sistemli akıllı telefon sahiplerini fark eden Twitter, sorunu araştırdıklarını ve güncelleme yayınlayacaklarını açıkladı.

Twitter, eski Android sürümlü kullanıcılara muştuyu verdi

Son devirlerde platform içerisinde baş gösteren yanılgı, fotoğraf paylaşımının önüne geçiyordu. Galeriden seçtiği resmi takipçilerine sunmak isteyen eski versiyonlu Android kullanıcıları, paylaşımdan sonra içeriğin silindiğini görüyordu. Bu durumu raporlayan hesap sahipleri, Twitter‘ın dikkatini çekti.

Yanılgının ortadan kalkması için efor harcadıklarını da belirten Twitter, yakında yeni bir sürüm güncellemesi yayınlayacaklarını duyurdu. Firma açıklamasında şunlara yer verdi:

Kimileriniz, galeri fotoğrafınızın, Android 10 ve daha eski sürümleri çalıştıran aygıtlarda Twitter‘da yayınladıktan sonra silindiğini fark etmiş olabilir. Bunu düzeltmek için yakında bir uygulama güncellemesi yayınlıyoruz.

Aktüel Android sürümü kullanan şahısların yaşamadığı sorun, Android 10 ve öncesi sürümlere sahip akıllı telefon kullanıcılarını etkiliyor. Yeni güncelleme için kesin bir tarih verilmezken, Twitter‘ın sorunu acilen çözeceği gelen bilgiler ortasında.

Twitter’dan eski Android sürümü kullanıcıları için açıklama!

Şayet aygıtınızda yahut hesabınızda bu üslup bir durumla karşı karşıya kalmadıysanız, endişelenmenizi gerektirecek bir mevzu yok. Lakin Android 10 ve öncesi sürüme sahip aygıtınızda bu stil bir kasvet ile baş başaysanız, bir süre daha beklemeniz gerekecek. Bununla birlikte yanlışın tüm eski Android sürümlü kullanıcıların başına keder olup olmadığı ise bilinmiyor Lakin güncelleme bütün kullanıcılara tıpkı anda sunulacak.

APK indir  Facebook kullanıcılarını uyardı: Cezalar yolda!

Son devirde ayakta kalması ile meşhur olan Twitter, anlık çökmeler dışında büyük bir problem ile karşı karşıya kalmadı. Hatta rakiplerine göre daha emniyetli olduğu söylenen platform, bu şekil ufak ayrıntıları da daha yakından inceliyor. Bakalım şirket, toplumsal medya platformları ortasındaki yerini müdafaayı başaracak mı? Bekleyip göreceğiz.

Sizlerde şayet bu sorunu yaşıyorsanız, gelişmeler ile alakalı bizlere yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları