Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/serd7175/public_html/wp-content/themes/appyn/functions.php on line 1451

Valheim’a yeni bir harita güncellemesi geliyor!

TELEGRAM
0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Valheim’a yeni bir harita güncellemesi geliyor!

Viking temalı hayatta kalma oyunu Valheim, çıktığı devirden bu yana popülerliğini sürdürüyor. Düşük grafiklerle sunduğu oynanış çeşitliliği oyuncular üzerinde uygun bir tesir bırakmıştı. Artık ise yeni bir harita ile hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Iron Gate Studio, Cuma günü bir geliştirici blogunda yazı paylaştı. Şu anda takım bir sonraki öncelikleri olduğunu sav ettikleri Mistlands biyomu üzerinde çalışmalarını yürütüyor. Manzaralarda gözüktüğü üzere yer gizemli, karanlık ve ağaçlarla dolu olacak.

Mistlands biyomunun tasarımı konsept olarak paylaşıldı

Takım şu vakte kadar biyom güncellemesinin epeyce fazla vakit aldığını belirtti. Dağ bölgesine de gizemli bir ekleme yapacaklarını da ek güncelleme planı olarak paylaştılar. Şimdi biyomun tasarımı katılaşmamış olsa da Iron Gate Studios genel konsepti oyunculara göstermek için birtakım görseller paylaştı.

Valheim’a yeni bir harita güncellemesi geliyor!
Valheim’a yeni bir harita güncellemesi geliyor!

Iron Gate Studio geliştiricileri gelecekle alakalı çeşitli şeyler araştırdıklarını belirtti. Bunun dışında aşağıdaki kelamlara yer verdi:

Richard’ı Twitter üzerinden takip edenler bir sonraki büyük biyom güncellememiz olacak Mistlands için arazi ve doku üzerinde deneyler yaptığımızı fark etmiş olabilir. Fakat bunun şimdi en son bir sürüm olmadığını ve Mislands’ın tam olarak nasıl görüneceğini anlamadan evvel değişebileceğini unutmayın.

Valheim birinci olarak Şubat ayında erken erişim olarak piyasaya çıktı. O vakitten beri stüdyo için büyük bir muvaffakiyete ulaşarak 7 milyon kopya sattı. Bu muvaffakiyet da Iron Gate Studio‘yu hazırlıksız yakaladı. Bu nedenle stüdyonun geliştirme amaçlarında birtakım değişikliklere yol açtı.

Sizler Valheim hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmından belirtmeyi unutmayın!

APK indir  Farming Simulator 16 Para Hileli Apk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları