Vegas Crime Simulator apk indir free Ücretiz 2021**

5.2
  • Ödeme
Kendinizi açık bir 3D dünyada heyecan verici bir gangster simülatörüne bırakın
APK indir Son sürümTELEGRAM
4.2/5 Oylar: 1,252,916
Geliştirici
Vegas Crime Simulator
Güncellendi
21.10.2021
Boyut
96M
Sürüm
5.2
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Başlıklar

Vegas Crime Simulator apk indir free Ücretiz 2021

Ücretiz soyunun güncellenmiş versiyonu daha ilginç ve heyecan verici hale geldi. Oyun büyük bir açık 3D dünyaya, güzel 3D grafiklere ve bu tür için gerekli tüm oyun mekaniklerine sahiptir.

Bir gangster çatışmasının olduğu oyun zıtlıklarla doludur. Oyun ilginç görevler, düşmanlarla çeşitli dövüşler ve eğlenceli oyun mekanikleri sunuyor.

Oyunda,

Oyunda, tanklı bir askeri üs, uçaklı bir hava alanı, arabalar ve motosikletler üzerinde numaralar yapmak için bir platform, bir uzay gemisi, robotlar gibi çeşitli ilgi çekici noktalar bulacaksınız.

Size Vegas’ın sert gangster dünyasına dalmanızı öneriyoruz. Bu dünyada başarıya ve zafere ulaşacaksınız.

Gangster dünyası çok tehlikelidir, her erkeğin kendisi için adaletsizlik ve kanunsuzluk tarafından yönetilir. Kahramanınızın başarılı olması için güçlü olması gerekecek. Bu taş ormanlar hataları affetmez.

Kahramanınız hangi tarafta olacağını seçebilecek. Kötü veya iyi olabilirsiniz, seçim sizin. Elinizi heyecan verici bir üçüncü şahıs gangster simülatöründe deneyin.

Kahramanınız aşağıdan yukarıya doğru gitmek ve hayatını aniden değiştirmek zorunda kalacak. Bu şehirde saygı ve popülerlik kazanmak için çeşitli görevleri geçmeniz gerekecek. Araba çalmak ve çeşitli suçlularla savaşmak zorunda kalacaksınız.

Karakterinizi

Karakterinizi özelleştirebilir, benzersiz hale getirebilirsiniz, bunun için oyunda bir giyim mağazası var. Giyim, karakterinizin sadece şık görünmesini sağlamakla kalmaz, aynı zamanda ek özellikler de sağlar. Karakterinizin nasıl olacağı size kalmış.

Dayanıklılık, güç, isabetlilik, araç kullanma, çeşitli silahlara sahip olma gibi ihtiyaç duyduğunuz becerileri geliştirerek karakterinizi pompalayabilirsiniz. Ayrıca kahramanınıza oyunu tamamlamanıza yardımcı olacak benzersiz yetenekler verebilirsiniz.

Oyunda bu amaç için bir süper kahraman eşyası var.
Sihirli ip – bir süper kahraman gibi hareket etmenizi sağlar, şehirde hızlı bir şekilde hareket etmenize, askeri üs veya polis karakolu gibi en korunan yerlere girmenize yardımcı olur.

APK indir  Otobus Simulator Ultimate Apk v2.1.4 Unlimited Money

Nesneleri veya düşmanları çekmek için ipi kullanabilirsiniz.
Uçuş modu – bu iyileştirme, karakterinize bir süper kahraman gibi uçmasını sağlar.
İniş – bu süper güç, herhangi bir yükseklikten hasar görmeden inmenizi sağlar, düşmekten ve ölmekten korkmazsınız.

korkmazsınız.

Süper iniş-kahramanın yere inme ve düşmanlara zarar verme yeteneği.
Süper tekme – bu özellik, nesneleri veya düşmanları büyük bir güçle tekmelemenize olanak tanır. İstediğiniz her şeyi tekmeleyebilirsiniz: arabalar, çevre öğeleri, düşmanlar.

Tırmanma duvarları – bu süper güç, binalar gibi dikey yüzeylerde hareket etmenizi sağlar.
Robot derisi – bu kostüm, karakterin bir robota dönüşmesine izin verir, bu, dayanıklılığınızı, zırhınızı ve hayatınızı artırır.

Bu kostüm, kahramanınızın düşmanlarla olan çatışmalarda yenilmez olmasına yardımcı olacaktır.
Süper kahraman görünümü – kendinizi bir süper kahramanın atmosferine tamamen sokmanıza izin verir, ancak gangster dünyasındaki ana hedeflerinizi unutmayın.

Şık süper kahraman kostümü, karakterinize uçma ve zıplama gibi ek yetenekler kazandıracak.

Oyun çok sayıda arabaya sahiptir, araba mağazasında kendiniz için herhangi bir amaç için nakliye seçebilirsiniz. Mağazada parlak spor arabalar var, kahramanınızın rüzgarla şehirde dolaşmasına ve havalı görünmesine izin verecekler.

Ve daha korumalı bir arabaya ihtiyacınız varsa, zırhlı bir SUV veya büyük tekerlekli bir araba satın alabilirsiniz – bu teknik her yere gitmenize ve güvende kalmanıza izin verecektir.

Ayrıca mağazada harika motosikletler ve süper kahraman için özel bir araba var. Süper kahraman arabası, hız gücü ve yol tutuşu açısından yüksek özelliklere sahiptir.

Bu ücretsiz oyunda ilgiyle vakit geçireceğinizi ve beğeneceğinizi umuyoruz.

 

Vegas Suç Simülatörü (MOD, Sınırsız Para) – Las Vegas’ta suç yaşamının simülatörü. Yazarların fikrine göre, şehirde herhangi bir eylemi, soygunları, kaçırmaları,

APK indir  Farming Simulator 20 Mod APK Sınırsız para indir hileli

hırsızlıkları küçümsemeyen bir suçlu ortaya çıktı, hepsi rol oynamanız gereken ceza otoritesinin cephaneliğinde. Bu projenin temeli,

genellikle sadece oyun mekaniği tarafından değil, aynı zamanda grafik bileşeni ve hatta arayüzü ile tahmin edilen kült oyun Grand Theft Auto’dur.

Geliştiriciler, devasa bir açık dünya ile geniş bir araç ve ürün yelpazesini denedi ve uyguladı.

Vegas Crime Simulator, apk ,indir, free,Ücretiz, 2021,

 

Vegas Suç Simülatörü Uygulaması Açıklaması
Ücretsiz oyunun güncellenmiş versiyonu daha ilginç ve heyecan verici hale geldi. Oyun büyük bir açık 3D dünyaya, güzel 3D grafiklere ve bu tür için gerekli tüm oyun mekaniklerine sahiptir.

Bir gangster çatışmasının olduğu oyun zıtlıklarla doludur.

Oyun ilginç görevler, düşmanlarla çeşitli dövüşler ve eğlenceli oyun mekanikleri sunuyor.

Yenilikler

- Performance improvement

Sürümler

Sürüm Ağırlık Gereksinimler Tarih
6.3.9 96M 5.1 04/03/2024

Video

Görüntüler