Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/serd7175/public_html/wp-content/themes/appyn/functions.php on line 1451

Warner Bros Karakterleri, Smash Benzeri Bir Oyunda Kozlarını Paylaşacak

TELEGRAM
0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Warner Bros Karakterleri, Smash Benzeri Bir Oyunda Kozlarını Paylaşacak

Warner Bros. şemsiyesinin altında muhteşem isimler bulunuyor. Bu sebeple bugün sizlerle paylaşacağımız iddialar kulağa oldukça ilginç gelebilir. GamingLeaksandRumours adlı sitenin öne sürdüğü bu iddialara göre, Warner Bros. Smash benzeri bir oyun üzerinde çalışıyor.

Multiversus ismini alacak bu oyun hakkında elimizde iddialar dışında bir bilgi yok. Fakat bu iddialara göre Gandalf, Tom & Jerry, Batman, Fred Çakmaktaş, Mad Max ve Johnny Bravo gibi karakterler şimdiden listeye eklenmiş durumda. Bu oyunun oluşmasının arkasında ise uzun süre meme olan Shaggy bulunuyor gibi zira kendisi de listeye eklenmiş.

Sitenin iddialarına göre bu oyunun ilk ipuçları, son Mortal Kombat animasyonunda kendisini ele vermiş. Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms’in açılışı esnasında Shaggy, “Ultra Instinct” formundayken logonun içerisinden çıkarak Scorpion’u yakalıyordu.

Aynı söylentilere göre oyun NetherRealm tarafından geliştirilecek. Fakat oyun dünyasının konu sızıntı olunca öne gelen isimlerinden olan Jeff Grubb, attığı tweet’te bu oyunun gerçek olduğunu fakat NetherRealm tarafından geliştirilmediğini ifade etmiş.

APK indir  HD Film Cehennemi Hd apk indir 2021**

ETİKETLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları