Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/serd7175/public_html/wp-content/themes/appyn/functions.php on line 1451

Warzone’a büyük güncelleme yolda! Neler gelecek?

TELEGRAM
0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Warzone’a büyük güncelleme yolda! Neler gelecek?

Call of Duty: Warzone şu sıralar en tanınan battle-royale oyunlarından biri. Bu cinsteki oyunlar, her ne kadar oyuncu kaybediyor olsalar da Warzone yıkılmayan kale. Oyunun en çok eleştirilen tarafları olan olan zayıf hile müdafaası ve harita sayısı, yolda olan güncelleme ile çözülecek. Oyuncuların heyecanla beklediği güncellemenin yayın tarihi ve ayrıntıları haberimizde.

Büyük Warzone güncellemesi, Pacific haritasını ve yeni hile müdafaasını getirecek

Call of Duty: Çağdaş Warfare serisinin bir kesimi olan Warzone, oynaması fiyatsız olduğu için yüksek oyuncu sayılarına ulaşabildi. Erişmesi fiyatsız olan bu oyun için hatırı sayılır güçte bir sisteme ve geniş kapasiteli bir diske gereksiniminiz var. 2021 yılında olmamıza karşın Warzone, oyuncu sözlüğüne yetersiz disk ikazını kazıdı. Şu an oyunun olağandışı düzeydeki boyutu için tahlil olmasa da en çok eleştirilen iki özelliği daha düzgün olma yoluna gidiyor.

Warzone’a büyük güncelleme yolda! Neler gelecek?
Warzone güncelleme ayrıntıları

Activision’ın yayınladığı blog yazısına nazaran büyük güncelleme, 2 Aralık’ta çıkacak. Güncelleme ile oyuna eklenecek olan Pacific haritasıyla ilgili küçük bir aktifliği daha erkenden; 25 Kasım’da göreceğiz. Güncelleme ile gelen en değerli yenilik bu harita üzere görünüyor.

Warzone’a büyük güncelleme yolda! Neler gelecek?
Warzone oyununa güncelleme ile gelecek Pacific haritası

Haritadan sonra en büyük yenilik ise daha düzgün hile muhafazası. Warzone’un bilhassa PC tarafındaki en büyük sorunu hile sıkıntıları olmuştur. Oynaması fiyatsız oyunların belası olan hileler, bugüne dek Activision tarafından sayısız defa kınanmıştı. 2 Aralık’ta gelecek güncelleme ile daha güzel bir hile müdafaa sistemine geçileceği söylendi. Ricocheat ismindeki bu yeni sistemin ne kadar tesirli olacağını merak ediyoruz.

Güncelleme boyutu şimdiden göz korkutuyor

Bu büyük güncellemenin belge boyutu ile ilgili bilgi olmasa da oyuncular, deneyimlerine dayanarak kendini hazırlıyor. Çünkü Warzone’a gelen küçük güncellemeler bile 50GB üzere sıkıntıdan çıkartan boyutlarda olabiliyor. Yılın en büyük güncellemesinden bahsettiğimiz için güncelleme boyutunun oldukça fazla olacağını varsayım ediyoruz.

APK indir  GeForce Now’a Kasım ayında gelecek oyunlar açıklandı

Warzone için SSD tavsiye edilse de oyun 250GB bir diske sığamadığı için ek masraf oluşturuyor. Konsol tarafına baktığımızda ise PlayStation 5‘in 825GB olması, Warzone’un nereye sığacağı konusunda konsolcuları paniğe sokuyor.

Hakkında bir yorum "Warzone’a büyük güncelleme yolda! Neler gelecek?"

  1. Geri bildirim: PAC-MAN 256 - Endless Maze indir apk mod 2021** | Oyun, game ,Apk İndir, , Android ,teknoloji , IOS , MAC ,WINDOWS

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları